Ana Sayfa / Analizler / EOS Fiyat Analizi: 3.90 Üstünü Gördü
Eos coin fiyat analizi
Eos coin fiyat analizi

EOS Fiyat Analizi: 3.90 Üstünü Gördü

Son 24 saat içerisinde %6 gibi bir oranda düşüş yaşayan EOS, 3.85 dolar seviyelerine kadar geriledikten sonra tekrardan toparlayıp 3.90 ve üstüne kadar çıkmayı başardı. Şuan için 3.61 milyar dolarla kripto paralar arasında en büyük 7. konumunda olmayı başaran EOS, bir anda yıldızı parlayan altcoinler arasında en seçkinlerinden birisidir diyebiliriz. Birim olarak küçük bir değere sahip olsa da toplam piyasa değeri olarak hiç de azımsanmayacak seviyelerde dolaşıyor.

EOS 1 Günlük Fiyat Analizi

Eos fiyat analizi
Eos fiyat analizi
  • Klasik altcoinlere benzer olarak gün içerisinde bile çok hareketli bir tablo çizmeyi başaran EOS coin, 4.15 dolar civarlarında giriş yaptığı bu günde gece saatlerinde %6 gibi bir düşüşle 3.95 dolar sularında seyir ediyor. Ticaret hacminde bir nebze artış görülse de yatırımcılarını tatmin edecek seviyelere henüz ulaşamadığını hatırlatmak gerek.
  • Bitcoin ile EOS coin arasında bir oran oluşturduğumuzda ise ikilinin arasındaki farkın bitcoin lehinde devam ettiğini görebiliriz. Şuan için suların durgun gittiği bu iki kripto parada hareketlenmeler uzmanların açıklamalarından sonra olacaktır.

Altcoin Sezonu Sonunda Geldi mi?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.