Ana Sayfa / Haberler / Eski BitMEX CEO’sundan Bitcoin İçin 1 Milyon Dolarlık Tahmin
Binance %20 İndirim
Arthur Hayes BİTMEX
Arthur Hayes BİTMEX

Eski BitMEX CEO’sundan Bitcoin İçin 1 Milyon Dolarlık Tahmin

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes kısa bir süre önce Bitcoin (BTC) için dudak uçuklatan cinsten bir tahminde bulundu. Tahmininde BTC için 1 milyon dolar olabileceğini belirten Hayes’in bu açıklamaları yatırımcıları heyecanlandırmış durumda.

Rusya’ya uygulanan ağır yaptırımlar nedeniyle parasal rejimin yavaş yavaş tükendiğini belirten Hayes, insanların kripto paralara daha sıkı tutunacaklarını belirtti. Rusya Merkez Bankası rezervlerine el konması hakkında deneyimli ismin sözleri ise şu şekilde:

“ABD ve AB’nin Rusya Merkez Bankası’nın rezervlerine el koymasıyla mevcut petro-dolar/euro-dolar parasal sistemi geçen hafta sona erdi.”

26 Şubat tarihinde Batılı hükümetlerin Rus rezervlerine el konmasının altını çizen Hayes, artık yeni bir sisteme girildiğini açıkladı:

“İnsan uygarlığı yaklaşık 10.000 yaşında ve altın parasal bir enstrüman olarak her zaman değerli olmuştur. Bitcoin yirmi yıldan daha kısa bir süredir var. Ancak endişelenmeyin: altın gibi Bitcoin de başarılı olacak.”

ABD dolarına olan güvenin de azalmaya başladığını kaydeden Eski BitMEX CEO’su, yatırımcıların daha merkeziyetsiz sistemler istediklerini belirtti. Bu sistemlerden en iyisinin de kripto paralar olduğu vurgulandı.

DBS Bank CEO’su: “Kripto paralar altına bir alternatif olabilir”

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.