Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Ethereum 2.0 staking Binance chain’de hayata geçiyor
Bybit
ETH 2.0 Büyük Bir Boğa Koşusunu Tetikleyebilir
ETH 2.0 Büyük Bir Boğa Koşusunu Tetikleyebilir

Ethereum 2.0 staking Binance chain’de hayata geçiyor

Ethereum 2.0 staking Binance chain’de hayata geçiyor.

BETH, Binance tarafından BSC ve Ethereum’da kullanıcıların BETH elde etmek için 1: 1 oranında ETH stake etmeleri için verilen bir ETH 2.0 stake tokenı.Bu yeni ekleme, daha önce sadece günlük airdrop almak için BETH tutmakla sınırlı olan potansiyel ödülleri açıyor.

Binance Chain Avantajları

Bu arada, BEP-20 tokenları için BSC likidite havuzlarını ivmeye ekleyen BakerySwap, çeşitli BETH çiftleri için likidite madenciliği havuzları sunuyor. Bunlar arasında BETH / ETH, BETH / BNB ve BETH / BUSD yer aldı ve havuzları çift kazançlı hale getirdi. Bu, kullanıcıların aynı anda hem BAKE hem de BETH kazanabileceği anlamına geliyordu.

Yıllık yüzde getiri [APY] şu anda üç havuzun tamamı için %30 civarında seyrediyordu ve likidite madencilerine dikkate almaları gereken ilginç çiftler sundu. Örneğin, BETH / ETH, likidite sağlayıcılarının ETH pozisyonlarına geçici bir kayıp riski ile daha yüksek bir getiri elde etmelerine izin verdi. Ancak, 1 Şubat’ta %32.02 APY sundu.

Yeni Hamleler

Binance Smart Chain, kullanıcıların yeni projelerle etkileşime girmesi için birincil nokta haline geldi. BSC ekibi şimdi Merkezi Olmayan Finans [DeFi] altyapısını geliştirmeyi dört gözle bekliyor. 2021 vizyonu sayesinde BSC, bir DeFi kripto cüzdanı olan Metamask cüzdanına bağlandığını duyurdu.

Platform yeni projeleri devreye alırken, ağ da büyüyor. Bildirildiğine göre ağ yüksek işlemleri yakaladı ve 28 Ocak’ta 771 bin ATH bildirdi. Oysa benzersiz 930.000 adresleriyle Ethereum’a kıyasla %40 daha fazla işlem gerçekleştiriyor.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Etherum İçin Tehlikeli Durum! Bu 10 Cüzdan Tüm Arzın %20'sine Sahip

Etherum İçin Tehlikeli Durum! Bu 10 Cüzdan Tüm Arzın %20’sine Sahip

Paylaştığı zincir üstü analizler ile ünlenen başarılı şirket Santiment bugün ilginç bir paylaşımda bulundu. 🐳 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.