Ana Sayfa / Ethereum / Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı
Bybit
Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı
Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı

Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı

Ethereum ağında Ağustos ayında aktif olan güncellemeden bu yana 1 milyon ETH yakılmış durumda. Ağ üzerinde her gün 2 ile 4 milyon dolar arasında ETH yakılırken bu durumun fiyat dengesi için önemli olduğu savunuluyor.

Ethereum Ağında Güncellemenin Etkisi Olumlu Oldu!

Ethereum ağında yapılan yakımlar

“WatchTheBurn” sitesinin verilerine göre EIP-1559 güncellemesiyle bu zamana kadar yakılan ETH sayısı 1 milyonu geçti. Güncelleme her ne kadar madencilerin gelirlerini olumsuz yönde etkilemiş olsa da genel olarak ETH fiyatı için olumlu olduğu düşünülüyor.

Altcoin lideri olarak bilinen Ethereum son zamanlarda işlem ücretleri nedeniyle sıkça tepki alıyor. Ancak NFT ve GameFi alanlarına olan ilginin artması insanları yine de ETH’den itmeyen faktörler arasında gibi görünmekte. Bu nedenle de Ethereum halen büyük bir ilgi odağı konumunda.

Ethereum’da Son Durum (24 Kasım)

Ethereum Son Durum (24 Kasım)
Ethereum Son Durum (24 Kasım)

TradingView üzerinden alınan verilere göre Ethereum (ETH) haber yayın saatleri itibariyle 4.224 dolardan işlem görüyor. Son günlerde genel düşüşten nasibini alan ETH %10’a yakın değer kaybetmiş durumda. Son 24 saatte de %2 kadar düşüş yaşayan altcoin lideri yatırımcısının yüzünü güldürmüyor. Ancak yatırımcılar için 4.100 dolarlık desteğin kaybedilmemiş olması önemli bir nokta. Bu desteğin kaybedilmediği bir senaryoda boğa koşusunun ETH’yi 5.000 dolara rahatlıkla taşıyacağı düşünülüyor.

Ripple (XRP) Ortaklık Kurduğu Ülkeler Arasına Bir Yenisini Kattı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Ünlü Yatırımcı Raoul Pal Etherum İçin Çılgın Tahminini Açıkladı

Ünlü Yatırımcı Raoul Pal Etherum İçin Çılgın Tahminini Açıkladı

Ünlü yatırımcı Raoul Pal altcoin lideri Etherum için çılgın tahminini kısa bir süre önce açıkladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.