Ana Sayfa / Haberler / Ethereum Balinasından 4 Trilyonluk Dev SHIB Alımı
Binance %20 İndirim
Ethereum Balinasından 4 Trilyon Adetlik Dev SHIB Alımı
Ethereum Balinasından 4 Trilyon Adetlik Dev SHIB Alımı

Ethereum Balinasından 4 Trilyonluk Dev SHIB Alımı

Bir Ethereum balinası 4 trilyon tane SHIB alarak bütün dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Gün içerisinde 136 milyon dolar değerinde Shiba Inu token alan dev balina bu hamlesiyle küçük hacimli yatırımcıları da heyecanlandırmış görünüyor.

Balinaların Shiba Inu (SHIB) Sevgisi!

Son düşüş trendi ile birlikte Shiba Inu (SHIB) önemli bir değer kaybı yaşasa da balinaların ilgisi kesilmiş değil. Aksine bu süreçte balinaların SHIB üzerine yoğun bir ilgi gösterdiğini görür olduk. Bunun beraberinde gelen akım da yatırımcıları heyecanlandırmış durumda.

WhaleStats tarafından da paylaşılan bu haberin ardından SHIB üzerinde bir miktar artış da yaşandı. Son 24 saatte %15 artış yaşayan Shiba token 0.00003298 dolardan işlem görmekte. Bugün yatırımcısını sevindirmiş olsa da asıl istekler 2021 yılını bitirmeden önce tekrardan önemli bir artış yaşanması üzerine. Ancak bunun için ağır satım işlemlerinin kesilmesi gerektiğini söylemeliyiz. Devam eden panik satışları nedeniyle bir türlü istenilen noktalara çıkamayan SHIB için ilk engel ise 0.00003600 seviyelerinde görünüyor. Eğer bu seviye başarılı bir şekilde geçilebilirse hızlı bir sıçrama daha görmemiz mümkün olacaktır.

Binance, Dubai Dünya Ticaret Merkezi İle Anlaşma Yaptığını Duyurdu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.