Ana Sayfa / Analizler / Ethereum (ETH) 2.500 Direncini Kırmaya Hazırlanıyor
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) 2.500 Direncini Kırmaya Hazırlanıyor
Ethereum (ETH) 2.500 Direncini Kırmaya Hazırlanıyor

Ethereum (ETH) 2.500 Direncini Kırmaya Hazırlanıyor

Altcoin lideri Ethereum (ETH) yaptığı son çıkışla birlikte 2.500 dolarlık önemli direnci kırmaya hazırlanıyor. Yatırımcısına son 24 saatlik süreçte %4 civarı bir kazanç bırakan ETH için bugün hareketli bir piyasa görebiliriz. İşte ETH yatırımcısını bekleyen durumlar..

Ethereum Çıkışa Hazırlanıyor! (26 Ocak)

Haber yayın saatleri itibariyle 2.492 dolarlık bir değere sahip olan Ethereum çıkışa hazır bir görüntü çiziyor. Dünden bu yana süregelen ve Bitcoin’de yaşanan çıkıştan olumlu etkilenen ETH için 2.500 dolarlık direncin kırılması oldukça önemli. Eğer boğalar bugün söz konusu seviyenin üstüne çıkabilirse bir sonraki durakları 2.625 dolar olacaktır.

Bundan 2 ay kadar öncesinde 4.891 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kıran ETH şu anda bu seviyeden yaklaşık %50 uzakta bulunuyor. Tekrardan bu seviyelerin görülmesi için ise tek ihtiyaç olanın biraz zaman olduğu düşünülmekte. Kurumsal yatırımcıların tekrardan dipten toplama atakları ile birlikte Bitcoin ve Ethereum’un paralel bir çıkış yaptıklarını görebiliriz.

El Salvador’a IMF’ten Bitcoin Uyarısı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.