Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Balinaları
Ethereum (ETH) Balinaları

Ethereum (ETH) Balinaları Son 6 Ayda Toplam Arzın %2,2’sini Topladı

Zincir üstü analizleri ile ün salan Santiment tarafından açıklanan verilere göre Ethereum (ETH) balinaları son zamanlarda oldukça hareketli. 1 ila 10 m ETH bulunduran ve ETH milyarderleri olarak bilinen bu adresler şu anda toplam arzın %21,6’lık oranını elinde bulunduruyor. Son 6 ayda bu birikimlerini büyütmeye devam eden balinalar arzın %2,2’lik kısmını biriktirdi.

Kaynak: Santiment

Santiment tarafından ortaya konan verilere göre ETH milyarderleri yaşanan son düşüşlerde ceplerini ağzına kadar doldurdu. Toplam arzın %21,6’sını elinde tutan bu cüzdanlar yaşanan düşüşte toplam arzdan önemli bir payı daha eline almış durumda.

Altcoin lideri Ethereum (ETH) son 24 saatte %3’ü aşan bir düşüş yaşamış durumda. Yaşanan bu son düşüş küçük ölçekli yatırımcıları üzerken balinaların ise iştahını kabartmış gibi görünüyor. Yatırımcılar bu süreçte 2.500 dolarlık seviyeyi desteklerken bu noktanın korunması umut ediliyor. Tüm bunlara ek olarak piyasalarda yaşanan bu genel düşüş savaşa ve savaş nedeniyle fırlayan petrol fiyatlarına bağlandı. Dünya genelinde piyasaları geren savaşın devam etmesi durumunda yatırımcılar bir miktar düşüşü daha göze almak durumunda kalabilirler.

Bitcoin (BTC) Düşse de Kurumsal Yatırımcılar Halen İlgili

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

hodl btc cryptopunk holdings

Bitcoin ve Ethereum Üzerindeki Yükseliş Piyasalara Öncülük Ediyor

Kripto para ekosistemi, birleşik piyasa kapitalizasyonu bir aydan fazla bir süredir ilk kez 1 trilyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.