Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Ethereum (ETH) Boğalarının Gözü Bu Seviyede!
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Boğalarının Gözü Bu Seviyede!
Ethereum (ETH) Boğalarının Gözü Bu Seviyede!

Ethereum (ETH) Boğalarının Gözü Bu Seviyede!

Son 24 saatte %7 yükselen Ethereum (ETH) için boğaların gözü 4.200 dolara takılmış durumda. Eğer altcoin lideri bu seviyenin üzerinde kalmayı başarabilirse boğalar 130 milyon dolarlık bir kazanç elde edebilirler.

Ethereum (ETH) İçin Meraklı Bekleyiş Sürüyor!

Ethereum (ETH) 25 Kasım Tablo
Ethereum (ETH) 25 Kasım Tablo

25 Kasım akşamı itibariyle 4.500 dolardan işlem gören ETH önemli bir çıkış içerisinde gibi duruyor. Bu noktada boğalarla birlikte daha minimal yatırımcılar da 4.500 dolarlık nokta için merakla beklemekte. Eğer bu noktada bir destek seviyesi oluşturulabilirse tekrardan rekor denemelerinin geldiğini görmemiz mümkün olacaktır.

Ethereum ağında artan değerle birlikte işlemler için ödenen ücretler de artmaya devam ediyor. Ortalama olarak bir işlem için 30 dolardan fazla ödeyen kullanıcılar bu durumdan oldukça şikayetçi. Ancak ağın avantajları nedeniyle birçok merkeziyetsiz sistem ve uygulama ETH ağında çalışmalarını sürdürmekte. Buna ek olarak GameFi ve NFT sektörlerinin de ivmelenmesi Ethereum (ETH) için olan talebi arttıran faktörler arasında. Bu nedenle de piyasaların yıl sonuna kadar 5000 doları rahatça aşacağı düşünülüyor.

Axie Infinity (AXS) Üzerindeki Sanal Arazi 2.3 Milyondan Alıcı Buldu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Justin Sun Tron

Justin Sun, Binance Borsasına 120 Milyon Dolarlık ETH Aktardı!

Tron (TRX) projesinin başındaki isim olan Justin Sun, 21 Nisan gününde Binance borsasına büyük bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.