Ana Sayfa / Altcoinler / Ethereum (ETH) Fiyatı Rekor Kırdı
Binance %20 İndirim
ethereum

Ethereum (ETH) Fiyatı Rekor Kırdı

Ethereum (ETH) Fiyatı Rekor Kırdı

Geçen ay kripto ve ana akım finanstakilerin çoğunun dilinde Bitcoin’in tarihi fiyat artışı bulunuyordu. Üç ay önce 11.000 dolar olan BTC, şu anda 40.000 doları hedefliyor. Nedeni kripto piyasasındaki bir yükseliş dalgası, yeni başlatılan bir proof-of-stake konsensüs mekanizması veya başka bir şey olsun; Ethereum da yeni hamleler yapıyor. Ethereum (ETH) fiyatı üç yılın sonunda 1.420 doların üzerine çıktı ve önceki tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı. TradingView’a göre piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatı şu anda Binance’te 1.436 dolar civarında. Önceki tüm zamanların en yüksek fiyatına Ocak 2018’de ulaşılmıştı.

Son verilere göre Ethereum’un fiyatı son 24 saatte %13’ün üzerinde artış gösterdi.

Coin, yılın başında 730 dolar iken bir haftadan biraz fazla bir süre içerisinde 1.270 dolara yükseldi. O zamandan beri coin, tekrar yükselişe geçmeden önce, 900 dolar civarında bir düzeltme gördü.

Ethereum’da ticaret hacmi hızla büyüyor. Harekete geçmek için acele eden traderlar, son 24 saatte 37 milyar dolardan fazla ETH ticareti yaptı. Artan fiyat, ETH’nin piyasa değerini de yükseltti, coin’in piyasa değeri şu anda 159 milyar dolar civarında.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) Son 6 Ayın En Düşük Seviyesine Çakıldı!

Son 24 saati de ağır bir düşüşle sürdüren kripto para lideri Bitcoin (BTC) son 6 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.