Binance %20 İndirim
Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) Fiyatı Zararları Kurtarmaya Çalışıyor (20 Eylül)

Ethereum fiyatı bir sıçrama başlatmayı hedefliyor, ancak Bitcoin’in yaşadığı oynaklık bunu engelliyor gibi durmakta. Bu nedenle yatırımcılar, güçlü ETH dalgasını yaşatmak ve başka bir fırsat bulmak için BTC’ye odaklanmalıdır. 15 Eylül Merge güncellemesinin ardından piyasa görünümü düşüşe geçerken, Binance 20 Eylül’de Ethereum Proof-of-Work (POW) tokenlerinin kullanıcısına dağıtımını tamamladığını duyurdu.

Bununla birlikte, BitMEX veya ByBit gibi diğer borsaların aksine Binance, 6 dolardan işlem gören yeni ETHW tokeninin satışı için vadeli işlemleri henüz listelemiyor. Bu durum da ETH çatalı için savunma yapanları kızdırmış olabilir.

Ethereum Fiyatı kıvılcım bekliyor

Ethereum fiyatı, 29 Ağustos’tan bu yana bir dizi daha düşük ve daha düşük zirveler yaptıktan sonra azalan paralel bir kanaldan geçiyor gibi görünüyor. Son düşüş 19 Eylül’de yapıldı ve 1.280 dolarlık noktada sona erdi. Şu anda, Ethereum fiyatı, düşüşten yaklaşık %8 toparlandı, ancak patlayıcı bir rallinin ETH’yi daha da yükseltmesi muhtemel. 1.550 dolarlık direnç, boğalar için ilk hedef, ancak bu direncin aşılması, 1.730 dolarlık daha yüksek direnç seviyesini yeniden test etmek için koşuyu uzatabilir. Pek olası olmasa da, ETH hala 2000 dolarlık psikolojik noktayı kırabilir ve toplam kazancı %23’ten %36’ya getirebilir.

Ethereum fiyatı yükseliş ararken, özellikle Bitcoin fiyatı kurulumu bozarsa, rallinin yaşanmama ihtimali var. Ayrıca, ETH 1.280 doların altına yakın bir günlük mum üretirse, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır. Bu gelişme, Ethereum fiyatını 1.080 dolarlık bir sonraki destek seviyesine itebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.