Binance %20 İndirim

Ethereum (ETH) Fiyatında Son Durum! (2 Ekim Analiz)

Ethereum (ETH) fiyatı, iyi yönetilmesi gereken bir haftalık değişken ve riskli bir piyasa ile karşı karşıya kalmış durumda. İngiliz tahvil piyasasının patlaması, Putin’in ilhakına ve Nordstrom boru hattının sabote edilmesine doğru giderken, yeni bir ayı piyasası başlanacağı hissiyatını uyandırdı.

ETH fiyatı risk altında

Ethereum’un fiyatı, geçen haftalarda The Merge’ün gelmesine rağmen yatırımcılara istediğini veremeyerek önemli düşüşler yaşamıştı. Buna ek olarak, ETH fiyatı bunun ardından birkaç dış etmenle daha karşı karşıya kaldı ve şimdiye kadar daha fazla kayıptan kaçınmak için yatay hareketine devam edebildi. Ancak jeopolitik gerilimlerin yavaş yavaş artması ve Rusya’nın nükleer silah tehditleri ile bu sahte güvenlik duygusu kısa ömürlü olabilir. Nükleer silahların kullanımı büyük bir satış yaratacağı ve güvenli liman savaşına tanık olacağı için ETH’nin fiyatı şok edici bir satış için belirlenmiş durumda. Bu Pazar gecesi nerede kapanırsa kapansın ETH fiyatının keskin bir şekilde hareket etmesini bekleyebiliriz. Bu senaryo için fiyat hedefi, Haziran ayının en düşük seviyesi olan 883.60 dolara yakın ve 1.000 doların altında olabilir.

Piyasalar Rusya’dan gelecek gelişmeleri beklerken, herhangi bir yukarı yönlü hareket için çok az ihtimale yer var. ETH fiyatı, yükselmeden önce 1.404 doların üzerindeki alanı güvence altına almalıdır. Ancak o zaman bile, fiyat hareketinde ağırlık yaratmaya devam eden birçok riskle hareketlerinde hala sınırlı olacağı için 1.600 doların kırılmasını beklemek gerekiyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.