Ana Sayfa / Analizler / Ethereum (ETH) Haftanın Son Gününde 2.750 Direncini Denemek İstiyor!
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Haftanın Son Gününde 2.750 Direncini Denemek İstiyor!
Ethereum (ETH) Haftanın Son Gününde 2.750 Direncini Denemek İstiyor!

Ethereum (ETH) Haftanın Son Gününde 2.750 Direncini Denemek İstiyor!

Altcoin lideri Ethereum (ETH) haftanın son gününe girerken 2.750 direncine doğru giden bir koşu hazırlığında. Şu anda bu seviyeden sadece 150 dolar kadar uzakta olan ETH için alım trendi devam ediyor. Buna ek olarak balinaların son hamleleri de çıkış için önemli bir katkı sağlayabilir.

Ethereum (ETH) Olumlu Grafik Gözüküyor

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle Ethereum (ETH) 2.585 dolardan işlem görüyor. Yatırımcısına sadece bugün %5 oranda kazanç sunan altcoin lideri hafta sonunu verimli bir şekilde değerlendirebilir. Bunun için de yatırımcılar tarafından ilk olarak 2.750 direncinin kırılması umut ediliyor. Ardından sırasıyla 2.900 ve 3.000 dirençlerini test edecek olan ETH için olumlu bir grafik görülmekte.

Kurumsal yatırımcılar Bitcoin üzerinde görülen dengesiz tablodan memnun olmasalar da bu durum ETH için kısmen etkisiz. Birçok büyük ölçekli yatırımcı Ethereum ağının büyüyen trendine ayak uydurarak hazinesini büyütmeye devam ediyor. Eğer söz konusu durum bireysel yatırımcılara da yansıyabilirse Ethereum için güzel bir çıkış çizgisinin yakalandığını görebiliriz.

Yatırım Devi SkyBridge Capital’in Kurucusundan Uzun Vadeli Bitcoin Tahmini

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.