Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Ethereum (ETH) İçin Düşüş Korkusu Devam Ediyor! (2 Mayıs)
Binance %20 İndirim
Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) İçin Düşüş Korkusu Devam Ediyor! (2 Mayıs)

Ethereum fiyatı, fiyat etkinliğinin bir parçası olarak ayı piyasalarına işaret etmeye devam ediyor. Düşüş korkusunun hakim olduğu altcoin liderinde yatırımcılar da gergin durumda. Peki, yatırımcıları 2 Mayıs itibariyle neler bekliyor? İşte detaylar…

Ethereum fiyatı düşmeye devam edebilir!

Ethereum fiyatı, boğalar için iyimser bir işaret olan diyagonal oluşumun bir ucunda kıvrılıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, model içindeki fiyatlandırma eylemi için kararsızlık devam ediyor. Bugün, moda çizgisinin her iki tarafında da ihlal yok. 26 Nisan’da 2.809 dolarla biten güçlü bir ayı mum baskısı yalnızca düşüş eğilimi olabilir. Bu nedenle, genel diyagonal boyutlara saygı duyulurken, ETH fiyatı üzerindeki baskı hala devam ediyor.

Kaynak: Tony M.

Ethereum fiyatı, aynı hacimdeki ayı hacminin piyasaya girmesiyle fiyatta daha fazla düşüş gösterdi. Üçgendeki en keskin düşüşün etrafında Fibonacci projeksiyon aracı 2.426 dolara bir düşüş öngörüyor.

Düşüş tezinin geçersizliği 3.039 doların ihlalinde olacaktır. Boğalar ETH’yi bu seviyeye çekerse düşüş trendi senaryosu işe yaramaz olabilir. Potansiyel boğa hedefi 3.280 dolar olacak ve bu da Ethereum’un mevcut fiyatında %18’lik bir artışa yol açacak.

Haber yayın saatleri itibariyle Ethereum (ETH) için 2.796 dolarlık noktada bulunuyoruz. Gün içerisinde yeni denemelere koyulsa da ETH için istenen noktalara gelinmiş değiş.

Toncoin (TON), Telegram İçin Özel Desteğini Takipçilerine Duyurdu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)

Geçen hafta, Ethereum (ETH) fiyatı, 2.165 dolara kadar gerileyen dramatik bir düşüşe tanık oldu. Sonuç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.