Ana Sayfa / Analizler / Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)
Binance %20 İndirim
Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)

Geçen hafta, Ethereum (ETH) fiyatı, 2.165 dolara kadar gerileyen dramatik bir düşüşe tanık oldu. Sonuç olarak, altcoin lideri iki haftada %39 düştü ve son düşüş yatırımcıları kaybettirmeye devam etmekle tehdit ediyor.

11 Mayıs’ta Ethereum (ETH) fiyatı 2.450 dolarlık bir dirençten döndü ve 1.800 dolarlık yerel desteğin kalıcı olarak düzeltilmesine tanık oldu. Alıcılar bu destekten kurtulmaya çalıştılar ancak sonunda 2.150 dolardan satış baskısına yenik düştüler. Sonuç olarak, ETH fiyatı şu anda 1.950 dolardan kesin desteği olan bir konsolidasyon aralığına yol açmış görünüyor.

Kaynak:TradingView

ETH için olası bir boğa konsolidasyonunun patlak vermesi, ivmeyi serbest bırakacak ve fiyatları 2.250 dolardan daha fazla direnç görmek için yükseltecek. Buna karşılık, yeniden düşüş trendine girilmesi, baskın eğilimin sürdürmeden önce 1.950 dolara hafif bir düşüş yapılmasına neden olabilir. Bu yüzden kritik bir zaman aralığında olunduğunu söylemek mümkün.

VI + ve VI eğimleri arasındaki dar aralık ve çoklu geçişler, menzile bağlı bir ralliyi destekler. Ancak, bu hatlar arasındaki mevcut güçlü durum, alıcıların artık maliyetleri üstlendiğini gösteriyor.

Ethereum direnç seviyesi – 2165 dolar ve 2500 dolar
Destek seviyeleri – 1700 dolar ve 1400 dolar

Terra (LUNA) Kurucusu Do Kwon, Olayların Ardından Kalbinin Kırıldığını Belirtti

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.