Ana Sayfa / Altcoinler / Ethereum (ETH) İşlem Ücretlerinde Büyük Bir Artış Yaşandı
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) İşlem Ücretlerinde Büyük Bir Artış Yaşandı
Ethereum (ETH) İşlem Ücretlerinde Büyük Bir Artış Yaşandı

Ethereum (ETH) İşlem Ücretlerinde Büyük Bir Artış Yaşandı

Son günlerde Ethereum ağına olan talebin artmasıyla işlem ücretlerinde de büyük bir artış yaşanmış durumda. Bununla birlikte bir işlem için ödenen tutarlar ortalama 50 dolara kadar çıktı. Bu durum işlem yapanlar açısından hiç hoş karşılanmış değil.

Ethereum Ağına Olan Talepte Artış

Bu hafta gelen Altair güncellemesinin ardından Ethereum ağına olan talep önemli ölçüde arttı. Bununla birlikte işlem ücretlerindeki son durum aşağıdaki görseldeki hale büründü.

Ethereum İşlem Ücretleri 30 Ekim
Ethereum İşlem Ücretleri 30 Ekim

Bitinfocharts üzerinden elde edilen verilere göre ETH ağında ortalama işlem ücreti 50 dolara dayanmış durumda. Son haftaların zirvesi olan bu seviyeler Ethereum tarafından kırılan rekor neticesinde görüldü.

Son bir hafta içerisinde ETH %5 oranında bir değer kazandı. Geçtiğimiz gün de 4.455 dolara kadar çıkarak yeni bir rekor kırdığını biliyoruz. Bu yüzden de artan ilgi nedeniyle işlem ücretlerinin de artması oldukça normal. Ancak bu durumun ne zaman eski haline döneceğini kestirmek zor olacaktır.

Binance Bu 4 Altcoin’i Delist Etme Kararı Aldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Terra (LUNA) Kurucusu Do Kwon’dan Yatırımcılara Yeni Yol Önerisi!

Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon, yatırımcılara bir duyuruda seslendi. Yeni destek önerisi hazırlayan Do Kwon’un …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.