Ana Sayfa / Ethereum / Ethereum (ETH) Tüm Zamanlara Ait Rekorunu Kırdı (8 Kasım)
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Tüm Zamanlara Ait Rekorunu Kırdı (8 Kasım)
Ethereum (ETH) Tüm Zamanlara Ait Rekorunu Kırdı (8 Kasım)

Ethereum (ETH) Tüm Zamanlara Ait Rekorunu Kırdı (8 Kasım)

Altcoin lideri olarak da bilinen Ethereum (ETH) tüm zamanlara ait rekorunu kırmayı başardı. Bugün yaptığı önemli çıkışla %4 büyüyen ETH 4.762 dolar ile yeni bir ATH noktası oluşturmuş durumda. Yaşanan bu durum yatırımcının yüzünü güldürürken altcoin koşusuna dair umutları da arttırmış gibi görünüyor.

Ethereum Altcoin Rallisini Başlatabilir mi?

Ethereum (ETH) 8 Kasım
Ethereum (ETH) 8 Kasım

Ethereum (ETH) üzerinde yaşanan çıkış yatırımcıyı sevindirmiş olsa da asıl soru altcoin rallisinin ne zaman başlayacağı yönünde. Birçok yatırımcının merakla beklediği bu durum hakkında konuşmak için henüz erken olabilir. Özellikle de Bitcoin üzerinde çıkış devam ederken paranın altcoin birimlerine kayması biraz daha zaman alacaktır. Bu yüzden de şuan büyük altcoin boğa koşusu için biraz daha beklemek gerek gibi görünüyor.

Kripto para piyasaları haftaya 8 Kasım günü itibariyle oldukça iyi bir giriş yapmış durumda. Bitcoin yeni bir rekor kırmaya çok yakınken ETH ise bu rekoru çoktan kırmayı başardı. Şu anda yatırımcıların tek talebi bu durumun altcoin piyasaları için de geçerli olması diyebiliriz. Bunun için de dip noktalardan alım fırsatı kovalanarak rallide kazanç hedeflenebilir.

Bitcoin’de Bizleri Bekleyen Taproot Güncellemesi Neler Vaat Ediyor?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

33.5 Milyar Dolarlık ETH Bir Akıllı Sözleşme İçerisinde Tıkılı Kaldı

35 Milyar Dolarlık ETH Bir Akıllı Sözleşme İçerisinde Tıkılıp Kaldı

Ortaya yeni çıkan bir habere göre tam 33.5 milyar dolar değerinde Ethereum (ETH) varlığı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.