Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Yakımına En Çok Katkı Sağlayan Platformlar
Ethereum (ETH) Yakımına En Çok Katkı Sağlayan Platformlar

Ethereum (ETH) Yakımına En Çok Katkı Sağlayan Platformlar

Altcoin lideri olarak bilinen Ethereum (ETH) için yakım modülüne en çok katkı sağlayan platformlar açığa çıktı. Son olarak Şubat ayını ele alan veriler “Ultrasound money” tarafından hazırlandı. İşte Ethereum (ETH) ağında en çok yakım sağlayan o platform..

OpenSea Sayesinde 243 Bin ETH Kül Oldu!

Crypto Rank – Ultrasound.Money

CryptoRank tarafından tablo haline getirilen verilere göre en büyük ETH yakıcısı popüler NFT platformu OpenSea oldu. Şimdiye dek 243.658 ETH’yi kül eden platformun yaktığı varlıkların değeri ise yaklaşık 843 milyon dolar olarak ölçülüyor. Onu 822 milyon dolarlık yakım ile Uniswap (UNI) projesi takip etmekte. Her gün on binlerce kişi tarafından kullanılan platformlar verilere göre ETH transferlerinde yakılan varlıklardan daha fazlasını kül yaptılar.

ETH yakım modülü bu zamana kadar Ethereum üzerinde başarılı bir performans sergilemiş durumda. Onu takiben birçok kripto para projesine de örnek olan bu yakım çeşidi sayesinde şimdiye kadar 6.52 milyar dolarlık ETH kül oldu. Buna ek olarak yakıma en çok katkı sağlayan projelerin merkeziyetsiz borsalar ve sabit değerli token projeleri olduğunu görüyoruz. Ancak en son sırada yer alan Axie Infinity (AXS) için tek başına iyi bir iş başardığını da söylemek gerek. Şimdiye dek 66 milyon dolar değerinde ETH yakan Axie Infinity projesi başarılı bir yol izlemeye devam ediyor.

Bitfinex’ten 2016 Yılında Çalınan 3,6 Milyarlık Bitcoin ABD Tarafından Kurtarıldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

hodl btc cryptopunk holdings

Bitcoin ve Ethereum Üzerindeki Yükseliş Piyasalara Öncülük Ediyor

Kripto para ekosistemi, birleşik piyasa kapitalizasyonu bir aydan fazla bir süredir ilk kez 1 trilyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.