Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Ethereum (ETH) Yaptığı Yükselişle Piyasaları Harekete Geçirdi

Cumartesi günü, kripto para piyasalarında en büyük ilk 10 isim için önemli bir yükseliş dönemi yaşandı, Bunlar arasında Ethereum (ETH) 1.400 dolara ulaştı ve Bitcoin (BTC) art arda dördüncü gün yükseliş kaydetmeyi başardı.

Cumartesi günü ayrıca, 965 milyar dolarlık yüksek bir destek bulmadan önce kripto piyasasının 897 milyar dolara düşmesiyle başlamıştı. Bu, yatırımcıların yalnızca Temmuz ayında 80 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşmak için piyasada milyarlarca dolar değerinde kripto paraya sahip olduğu anlamına geliyor. Bugün ise, kripto piyasasının toplam market değeri 970 milyar dolara eşit durumda.

ETH, Cumartesi günü %10.12 kazançla güçlü bir yükseliş trendine öncülük etti. BNB, SOL ve XRP de yeşildeydi ve sırasıyla %4,70, %5,95 ve %5,01’lik kazançlar kaydettiler. ADA da ayrıca %3,62 artış gördü ve lider isim BTC ise %1,79 artış sağladı.

Lido DAO, %22 artışla gösterinin yıldızı oldu. Bu muhtemelen, Merge güncellemesi ve Ethereum etrafındaki heyecanın artması nedeniyle olan ETH yükselişinden kaynaklanan bir olay.

Bugünkü verilere bakıldığında, CoinMarketCap’e göre ETH hala %12,43 artışla 1.348 dolardan işlem görüyor ve BNB, SOL ve XRP sırasıyla %7,67, %8,74 ve %6,14 artış sağladılar.

sonunda 144 milyon dolara yükselen tasfiyeler bu sabah itibariyle 372,31 milyon dolara ulaştı.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.