Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Lider altcoin olarak da bilinen Ethereum (ETH) yatırımcısı 1 yıllık süreçte önemli bir kazanç sağladı. Bu süreçte %760 kazanç elde eden yatırımcılar yıl sonu için 5.000 dolar için de oldukça iddialı. Peki ETH gerçekten de yılı 5.000 dolar seviyelerinde kapatabilir mi? Gelin bu konuya birlikte göz atalım..

Ethereum (ETH) Büyümeye Devam Ediyor!

Ethereum (ETH) 1 Yıllık Değer Tablosu
Ethereum (ETH) 1 Yıllık Değer Tablosu

Bundan tam 1 yıl öncesinde 510 dolardan işlem gören ETH şu anda 4.374 dolarlık bir değere sahip. Üstelik bu son değerin ayı piyasalarının hakim olduğu günler için yaşandığını da söyleyebiliriz. Yatırımcısına bu süreçte %10’a yakın değer kaybettiren Ethereum uzun vadeli durumlarda ise oldukça iddialı.

Kripto para lideri Bitcoin’den sonra en büyük 2. kripto para olan Ethereum büyük bir ekosisteme sahip. Ağ üzerinden yapılan işlem sayısı da her geçen gün artarken işlem ücretleri bir miktar can sıkabiliyor. ETH geliştiricilerinin bu konudaki çabaları devam ederken yatırımcıların bekleyişi de sürmekte. Özellikle de yıl sonu yeni bir rekor kırılacağına olan inanç tam gibi görünüyor.

Binance’den DoraHacks Şirketine 8 Milyon Dolar Değerinde Yatırım

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Justin Sun Tron

Justin Sun, Binance Borsasına 120 Milyon Dolarlık ETH Aktardı!

Tron (TRX) projesinin başındaki isim olan Justin Sun, 21 Nisan gününde Binance borsasına büyük bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.