Ana Sayfa / Altcoinler / Ethereum Fiyatı bu seviyelere gidebilir

Ethereum Fiyatı bu seviyelere gidebilir

Advertisements

Ethereum Fiyatı bu seviyelere gidebilir

Ethereum fiyatı yükseliş ivmesi kazandı ve ABD dolarına karşı 550 dolarlık direnci kırdı. Başarılı analist Aayush Jindal’a göre Ethereum fiyatı %8’in üzerinde arttı ve boğalar 600 dolar veya 620 doları hedefliyor gibi görünüyor.

  • Ethereum fiyatı, 530 dolarlık direnç seviyesini kırdıktan sonra yeni bir artışa başladı.
  • Fiyat 550 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamayla büyük bir engeli aştı.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 540 dolara yakın dirençle kilit bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Analiste göre, parite pozitif bir bölgede işlem görüyor ve 600 dolar veya 620 dolara yükselebilir.

Ethereum fiyatı şimdi nereye gidiyor? İşte olası senaryolar

Haftalık analizde, Ethereum fiyatı için 550 dolarlık direncin önemini tartıştık. ETH fiyatı istikrarlı bir yükseliş yolu izlemeye başladı ve 540 dolar ve 550 dolar seviyelerine yakın birçok engeli aştı. Bitcoin fiyatı da 18.200 doların üzerinde çekiş kazandı ve ETH’nin 550 dolarlık direnci temizlemesine yardımcı oldu. Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 540 dolara yakın dirençle kilit bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

Ayrıca, 623 dolardan 478 dolara olan düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde bir kırılma oldu. Parite, 565 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üstüne yerleşti. Ether 590 dolarlık direnç seviyesini test etti. Görünüşe göre ayılar, 623 dolardan 478 dolara olan kilit düşüşün %76.4 Fib geri çekilme seviyesini koruyor.

İşte Ethereum fiyatının kısa vadede test edebileceği önemli seviyeler

590 dolar seviyesinin üzerinde net bir kırılma analiste göre, 600 doların üzerinde daha fazla kazanç için kapıları açabilir. Belirtilen durumda analiste göre, fiyatın yakın vadede 620 dolarlık direnci veya 623 doları tekrar ziyaret etmesi muhtemel. Herhangi bir başka kazanç analiste göre, muhtemelen fiyatı 650 dolar seviyesine doğru itebilir. Ethereum 590 dolarlık direnç seviyesini geçemezse analiste göre, küçük bir dezavantaj düzeltmesi olabilir.

En Az 10 Bin Ethereum Tutan Cüzdanların Sayısında Yeni Zirve!

İlk destek analiste göre, 580 dolar seviyesine yakın (çoklu dokunma bölgesi). 580 dolar seviyesinin altındaki olumsuz bir kırılma analiste göre, uzun süreli bir düşüş gerektirebilir. Bir sonraki büyük destek analiste göre, 560 dolar ve 550 dolar seviyelerine yakın, ardından 100 saatlik basit hareketli ortalama geliyor. Daha fazla kayıp analiste göre, ETH’yi 530 dolarlık destek seviyesine doğru götürebilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 50 seviyesinin oldukça üzerinde.

Ana Destek Seviyesi: 550 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 590 ABD doları.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Umutlandırdı

Yeni haftada takip edilmesi gereken 5 kripto para

Advertisements Yeni haftada takip edilmesi gereken 5 kripto para Bitcoin’in kısa konsolidasyon dönemi, belirli kripto para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.