Ana Sayfa / Analizler / Ethereum Fiyatı bu seviyeleri görebilir
Bybit
eth haberleri

Ethereum Fiyatı bu seviyeleri görebilir

Ethereum Fiyatı bu seviyeleri görebilir.

Blockchain yatırım fonu Pantera Capital’in eşbaşkan yatırım sorumlusu Joey Krug, Ethereum (ETH)’un mevcut piyasa döngüsünde büyük bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Joey Krug’a göre, Ethereum fiyatı mevcut boğa koşusunda 18.000 dolara kadar yükselebilir.

Joey Krug: Ethereum mevcut piyasa döngüsünde büyük bir yukarı yönlü potansiyele sahip

Yeni bir blog gönderisinde Joey Krug, Ethereum‘un büyümesinin temel itici gücü olarak akıllı sözleşme işlemlerindeki hakimiyetine işaret ediyor. Joey Krug konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU SİSTEMDEKİ (MERKEZİ OLMAYAN FİNANS) DEĞERİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU, ETHEREUM’DA YAZILAN AKILLI SÖZLEŞMELERİN ÜZERİNDE İŞLEM GÖRÜYOR. TÜM FİNANS İÇİN KÜRESEL ÖDEME KATMANININ İŞLEM ÜCRETLERİNİN NET BUGÜNKÜ DEĞERİ ÖNEMLİ BİR RAKAMDIR.

Coinbase Custody'nin Listelediği Altcoin İvme Kazandı!

Ünlü isim, Ethereum’un 2020’nin başından bu yana yükselen gelirlerine işaret ediyor

Joey Krug, Ethereum’un 2020’nin başından bu yana yükselen gelirlerine işaret ediyor ve verilerine göre 2020’nin başından bu yana %39.000’den fazla artış kaydetti. Joey Krug konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SON YÜKSELİŞİNDEN SONRA BİLE, HALA 40X’LİK BİR P/S ORANINDA İŞLEM GÖRÜYOR VE BU DEĞER, ETHEREUM 2.0’A GEÇTİĞİNDE ETH STAKERLARI İÇİN KAZANÇ OLACAK. ETHEREUM GELİRİ OCAK 2020’DEN BU YANA 400 KATIN ÜZERİNE ÇIKTI.

"Uykudaki" Ethereum Miktarı Artmaya Devam Ediyor!

Joey Krug: Ethereum fiyatı 18.000 dolara kadar yükselecek!

Joey Krug, ETH’nin mevcut boğa koşusunda 18.000 dolara kadar yükselebileceğine inandığını söylüyor. Joey Krug konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GELİR KATINA GÖRE BU TÜR BİR BÜYÜME İLE KAMU PİYASALARINDAKİ HER ŞEYE KIYASLA İNANILMAZ DERECEDE UCUZ BİR VARLIK. ETHEREUM’UN, ÖZELLİKLE GELENEKSEL HİSSE SENEDİ PİYASALARIYLA KARŞILAŞTIRILDIĞINDA, BURADAN 5–10 KATINA ÇIKABİLDİĞİNİ GÖRMEK TAMAMEN ÇILGINCA DEĞİL… PİYASA, DEFİ’NİN BURADA KALACAĞINA VE GEÇİCİ OLMADIĞINA DAİR GÜVEN KAZANDIKÇA, KATLAR DA YÜKSELECEK. İŞLER DEFİ’DEKİ FİYAT/GELİR/BÜYÜME İLE DEĞERLENMEYE BAŞLAYACAK.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.