Ana Sayfa / Altcoinler / Ethereum Fiyatı Bugün Bu Seviyeleri Görebilir!
eth2 haberleri

Ethereum Fiyatı Bugün Bu Seviyeleri Görebilir!

Advertisements

Ethereum Fiyatı Bugün Bu Seviyeleri Görebilir!

Ethereum fiyatı güçlü bir artış başlattı ve ABD dolarına karşı 600 dolarlık direnci kırdı. Başarılı analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum  fiyatı %4’ün üzerinde arttı ve 625 doların üzerine çıkabilir.

  • Ethereum fiyatı pozitif bölgede kaldı ve 600 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı.
  • Fiyat 620 dolar seviyesine yakın işlem gördü (dün tartışıldığı gibi) ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıktı.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 595 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükselen kanal var (Kraken üzerinden veri akışı).
  • Analiste göre, paritenin yakın vadede 620 dolar ve 622 dolar seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Başarılı analist: Ethereum fiyatı olumlu işaretler gösteriyor

Dün, Ethereum‘da 620 dolar direncine doğru daha fazla yükseliş şansını tartıştık. Ethereum fiyatı, 585 dolar ve 600 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde yükseliş ivmesi kazandı. ETH, 620 dolarlık dirence yakın işlem gördü ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıktı. 618 dolar civarında bir yüksek seviye oluştu ve Ether, Bitcoin’e benzer pozitif işaretler gösteriyor. Şu anda ETH kazançlarını konsolide ediyor ve 607 dolar seviyesinin yakınında işlem görüyor.

572 dolarlık düşük seviyeden 618 dolara olan son artışın %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin altında küçük bir kırılma oldu. Olumsuz tarafı analiste göre, 600 dolar seviyesinden başlayan birçok destek var. İlk temel destek analiste göre, 595 dolar seviyesine yakın. Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 595 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükselen kanal da var. Kanal desteği, 572 dolardan 618 dolara olan son artışın %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

İşte Ethereum’un kısa vadede test edebileceği önemli seviyeler

Artan yönde analiste göre, ETH 618 dolar ve 620 dolar seviyelerinin yakınında engellerle karşı karşıya. Son zamanların en yüksek seviyesi ve 620 doların üzerinde net bir kırılma analiste göre, daha büyük bir yukarı doğru hareketi tetikleyebilir. Boğaların bir sonraki durağı yakın vadede 635 dolar veya hatta 642 dolar olabilir. Ethereum 618 dolar ve 620 dolarlık direnç seviyelerini geçemezse analiste göre, küçük bir dezavantaj düzeltmesi olabilir.

Piyasa Analisti Açıkladı: Ethereum Fiyatı Şimdi Bu Seviyelere Gidiyor!

Analiste göre, 595 dolarlık kanal desteği anahtarı elinde tutuyor. 600 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma ve kanal desteği analiste göre, fiyatı 580 dolarlık destek bölgesine doğru yönlendirebilir. Daha fazla kayıp analiste göre, 570 dolar seviyesinin veya 100 saatlik basit hareketli ortalamanın test edilmesini gerektirebilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için için RSI şu anda 60 seviyesine yakın.

Ana Destek Seviyesi: 595 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 620 ABD doları.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Umutlandırdı

Yeni haftada takip edilmesi gereken 5 kripto para

Advertisements Yeni haftada takip edilmesi gereken 5 kripto para Bitcoin’in kısa konsolidasyon dönemi, belirli kripto para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.