Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Ethereum Fiyatı Fırladı! İşte Ünlü Analistten Yeni Hedefler
Bybit
ethereum haberleri

Ethereum Fiyatı Fırladı! İşte Ünlü Analistten Yeni Hedefler

Ethereum Fiyatı Fırladı! İşte Ünlü Analistten Yeni Hedefler

Ethereum fiyatı, ABD doları karşısında 600 dolar ve 620 doların üzerinde güçlü bir yükseliş başlattı. Ünlü analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatı 650 dolarlık direnç bölgesini test etti ve şu anda kazançları düzeltiyor.

  • Ethereum fiyatı 600 dolarlık direnç seviyesini kırdıktan sonra yükseliş ivmesi kazandı.
  • Fiyat %10’dan fazla arttı ve şu anda 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 625 dolara yakın dirençle kilit bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Analiste göre, parite şu anda 652 dolardan daha düşük bir seviyede düzeliyor, ancak 630 dolara yakın bir destek bulabilir.

Ünlü analist: Ethereum fiyatı 630 dolara yakın bir destek bulabilir

Bir destek tabanı oluşturduktan sonra Ethereum fiyatı, 595 dolar ve 600 dolarlık direnç seviyelerini kırdı. Daha da önemlisi, Bitcoin fiyatı 20.000 dolarlık engeli aştı ve yükseldi. Bu hamle, ETH fiyatında 620 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde keskin bir artışa neden oldu. Ethereum’da 650 dolara doğru %10’luk güçlü bir artış oldu. Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 625 dolara yakın dirençle önemli bir sözleşme üçgeninin üzerinde de bir kırılma oldu.

Hatta Ether fiyatı 650 doların üzerine çıktı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine yerleşti. 652 dolar civarında bir yüksek seviye oluştu ve fiyat şu anda daha düşük bir seviyede düzeltiliyor. Daha sonra 645 dolar ve 640 dolar seviyelerinin altında bir kırılma oldu. Ether, yükselen dalganın %50 Fib geri çekilme seviyesini 616 dolardan 652 dolara kadar test etti.

İşte Ethereum fiyatının kısa vadede görebileceği seviyeler

Daha fazla dezavantaj varsa analiste göre, fiyat 630 dolarda güçlü bir destek bulabilir. ETH, yukarı dalganın %61,8 Fib geri çekilme seviyesine yakın yükseldi. Artan yönde analiste göre, fiyat 650 dolar seviyesinin yakınında büyük bir engelle karşı karşıya. 650 dolar seviyesinin üzerinde başarılı bir kapanış analiste göre, başka bir ralli başlatabilir. Bir sonraki kilit direnç analiste göre, 680 dolara yakın, bunun üzerinde fiyat 700 doları test edebilir.

Ethereum düşmeye devam ederse analiste göre, 635 dolar ve 630 dolar seviyeleri önemli bölgelerdir. 630 dolar seviyesinin altındaki olumsuz bir kırılma analiste göre, 620 dolarlık destek seviyesinin test edilmesini gerektirebilir. Ana yükseliş trendi desteği analiste göre, şu anda 600 dolar seviyesinin yakınında (son koparma bölgesi) oluşuyor. Daha fazla kayıp analiste göre, 565 dolarlık bir test için kısa vadede trend çizgisini değiştirebilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatını mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 70 seviyesinden daha düşük bir seviyede düzeliyor.

Ana Destek Seviyesi: 630 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 650 ABD doları.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Etherum İçin Tehlikeli Durum! Bu 10 Cüzdan Tüm Arzın %20'sine Sahip

Etherum İçin Tehlikeli Durum! Bu 10 Cüzdan Tüm Arzın %20’sine Sahip

Paylaştığı zincir üstü analizler ile ünlenen başarılı şirket Santiment bugün ilginç bir paylaşımda bulundu. 🐳 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.