Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Ethereum fiyatının gün içerisinde görebileceği seviyeler
Bybit
ethereum haberleri

Ethereum fiyatının gün içerisinde görebileceği seviyeler

Ethereum fiyatının gün içerisinde görebileceği seviyeler.

Ethereum fiyatı, ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.166 dolardan keskin bir düşüşe başladı. Başarılı analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatı 900 dolar civarında iyi teklifler verdi ve şu anda yeni bir artış belirtileri gösteriyor.

  • Ethereum fiyatı önemli ölçüde yükseldi ve daha düşük bir düzeltme yapmadan önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.160 dolardan işlem gördü.
  • Fiyat şu anda 900 doların üzerinde konsolide oluyor ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 980 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi var (Kraken üzerinden veri akışı).
  • Analiste göre, 975 dolar ve 950 doların altında kapanış olmadığı sürece paritenin yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Analist: Ethereum fiyatı yeni bir ralli belirtileri gösteriyor

Ethereum kısa süre önce 900 dolar ve 1000 dolar seviyesinin üstünde yükseldi. Ethereum fiyatı 1.100 dolar seviyesini kırdı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine yerleşti. Fiyat keskin bir şekilde düşmeden önce, ayın en yüksek seviyesi 1.160 dolar ​​civarında oluştu. Daha sonra sert bir düşüş başladı ve Ethereum fiyatı 1.000 dolar ve 900 dolar seviyelerinin altına bile kaydı.

Fiyat yeni bir artışa başlamadan önce 889 dolar civarında bir düşük seviye oluştu. Daha sonra fiyat 1.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bununla birlikte, boğalar 1.120 dolar ve 1.130 dolar seviyelerinin üzerinde ivme kazanmak için mücadele etti. Şimdi ise fiyat yine düşüyor. ETH, 1.050 dolarlık destek seviyesini kırdı. Son dalganın %50 Fib geri çekilme seviyesinin altında, 889 dolardan 1.135 dolara kadar bir kırılma oldu.

İşte Ethereum fiyatının yakında görebileceği seviyeler

Olumsuz tarafı, 980 dolar ve 950 dolar seviyelerinin yakınında oluşan güçlü bir destek var. Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 980 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi de var. Trend çizgisi son dalganın %61,8 Fib geri çekilme seviyesine yakın ve 889 dolardan 1.135 dolara yükseldi. Artan yönde analiste göre, fiyat 1.050 dolar ve 1.080 dolar civarında engellerle karşı karşıya. Ana direnç analiste göre, şu anda 1.120 dolar civarında oluşuyor ve bunun üzerinde Ethereum fiyatı önemli ölçüde yükselebilir.

Ünlü Yönetici: Balinalar Fark Etti! Ethereum İçin Bu Seviyeler Geliyor

Ethereum 1.080 dolar ve 1.120 dolarlık direnç seviyelerini geçemezse analiste göre, daha düşük bir düzeltme yapabilir. Olumsuz yöndeki ilk destek analiste göre, 980 dolarlık trend çizgisine yakın. Trend çizgisi desteğinin altında bir aşağı yönlü kırılma analiste göre, ETH fiyatını 950 dolarlık destek bölgesine doğru yönlendirebilir. Daha fazla kayıp analiste göre, muhtemelen yakın vadede 900 dolar seviyesine ve 100 saatlik SMA’ya doğru bir çöküşe neden olabilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD birkaç düşüş işareti gösteriyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 50 seviyesine yakın.

Ana Destek Seviyesi: 980 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 1.120 ABD doları.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Lider altcoin olarak da bilinen Ethereum (ETH) yatırımcısı 1 yıllık süreçte önemli bir kazanç sağladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.