Binance %20 İndirim
Ethereum 2.0

Ethereum İçin Son Testler Yapılıyor; Gözler 2.000 Dolarda!

10 Ağustos Çarşamba günü, Ethereum, Goerli test ağında Merge için son büyük yükseltmesini tamamladı. Bu, geliştiricilere Merge’ün 19 Eylül’de yapılması planlanan Ethereum ana ağına yükseltilmesine yeşil ışık yakmakta.

Goerli test ağı, Eylül ayında Ethereum ana ağında olacaklara benzer bir süreci simüle ediyor. Test ağları, geliştiricilerin ana ağda bir güncelleme yayınlamadan önce yeni şeyleri test etmelerine ve gerekli değişiklikleri yapmalarına olanak tanımakta. Ethereum Vakfı’nda çalışan bir geliştirici olan Josef Je, “Goerli’nin aşağıdan yukarıya bir test ağı rozeti var.” dedi. En son gelişme, Ethereum’u bir Hisse Kanıtı (PoS) geçişine bir adım daha yaklaştırıyor. PoS Ethereum 2.0, geliştirilmiş performans, daha iyi ağ ölçeklenebilirliği, daha düşük gaz ücretleri ve diğer birçok avantajla birlikte gelecek.

Ethereum Vakfı’nda bir araştırmacı olan Ansgar Dietrichs ise, bunu “başka bir başarılı test” olarak nitelendirdi.

Ethereum (ETH) 2.000 dolara gidiyor!


Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi, geçtiğimiz ay yaklaşık %80 kazanç elde ederek sağlam bir geri dönüş yaşadı. Son 24 saatte ETH, 229 milyar dolarlık piyasa değeri ile %12 artışla 1882 dolardan işlem görüyor. The Merge güncellemesinden gelen olumlu bir gelişme ve Perşembe günü beklenenden düşük enflasyon verileri, fiyatlara çok ihtiyaç duyulan bir destek sağladı. Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, son fiyat artışı sırasında ETH balinalarının birikiminin önemli ölçüde arttığını bildirdi:

Ethereum, Çarşamba günkü olumlu #CPI haberinden sonra 1.880 dolara geri döndü. Bu 2 ayın zirvesi, 100.000 dolar veya daha fazla değerinde devasa bir ETH işlemi akışıyla geldi. Bu, balina adreslerinin biriktiği sırada oluyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

ethereum eth analiz

Ethereum Fiyatında Yükseliş Devam Edecek mi? – 26 Ekim ETH

Etkileyici bir boğa koşusu ortaya çıkarken Ethereum fiyatı piyasayı şok etmeyi başardı. Ancak yatırımcılar şu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.