Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Ethereum İlk Çıktığında Ne Kadardı?
Binance %20 İndirim
Ethereum İlk Çıktığında Ne Kadardı?
Ethereum İlk Çıktığında Ne Kadardı?

Ethereum İlk Çıktığında Ne Kadardı?

Ethereum, son yıllarda sürekli olarak popülaritesini artırmaya devam eden en büyük kripto para birimlerinden biridir. İlk olarak 2015’in Temmuz ayında ortaya çıkan Ethereum, BitCoin gibi piyasanın neredeyse tamamını kaplayan bir para biriminin bile hakimiyetine zarar vermeyi başarmış bir para birimidir.

Ethereum hakkında bilgi almak isteyen çoğu insanın aklına ilk gelen soru Ethereum’un ilk çıktığı zamanki fiyatıdır. Güncel olarak 3.80 Dolar civarından işlem gören Ethereum, ilk işlem gördüğü an 2.77 dolar olan Ethereum, bir diğer gün büyük bir düşüş ile 0.81 dolardan işlem görmüştü.

Yaklaşık 1 yıl boyunca 1 dolara ulaşamayan Ethereum, Bitcoin’e alternatif aranmasıyla birliktet büyük oranda yükseliş göstermişti. Bitcoin’e nazaran daha hızlı değişimler gösteren Ethereum, blok süresi olarak da Bitcoin’den çok daha hızlıdır.

“ Ethereum İlk Çıktığı Zaman Ne Kadardı? “ sorusu en nihayetinde 2.77 olarak cevaplandırılsa bile uzun süre işlem gördüğü ölçüler 0.80 dolar civarlarıdır. Ethereum şu anda da hala popülerliğini korumaya ve işlem hacmini yükseltmeye devam ediyor.

Başarılı Analist XRP İçin Eylül Ayı Tahminlerini Açıkladı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Justin Sun Tron

Justin Sun, Binance Borsasına 120 Milyon Dolarlık ETH Aktardı!

Tron (TRX) projesinin başındaki isim olan Justin Sun, 21 Nisan gününde Binance borsasına büyük bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.