Ana Sayfa / Altcoinler / Ethereum Savunucusundan Çarpıcı Cardano Yorumu
ada coin haberleri

Ethereum Savunucusundan Çarpıcı Cardano Yorumu

Ethereum Savunucusundan Çarpıcı Cardano Yorumu

Cardano yükselişiyle göz dolduruyor. Belli ki, bu yükseliş birilerini kıskandırmış durumda. Bu yazı yükselişe anlam veremeyen bir isme yer veriyor.Ünlü bir Ethereum savunucusu, Cardano’nun mevcut piyasa değerini hak etmediğini düşünüyor. Savunucuya göre Cardano’nun akıllı sözleşmeleri bile yok.

Cardano Şaşırtıyor

Cardano (ADA), fiyatı kripto para birimi piyasasındaki mevcut düşüş trendini takip etmediği için bir kez daha gündemde. Aslında, ADA şu anda neredeyse tüm zaman dilimlerinde yükseliyor. Şimdi bir kez daha piyasa değeri açısından üçüncü sırada yer almayı başardı.Bununla birlikte, Ethereum’un ünlü savunucularından ve yatırımcılarından biri olan Anthony Sassano, Ethereum’un toplam piyasa değerinin %25’i oranındaki Cardano’nun bu değeri hak edecek temellere sahip olmadığı görüşünde.

Bu hafta kripto para piyasasında zor bir haftaysı. Bitcoin ve kripto paraların çoğu kırmızı renkte. Buna Ethereum dahil. ETH, son yedi günde %20’den fazla düştü.Cardano ise yavaşlama belirtisi göstermiyor. Yazım sırasında CoinGecko’dan alınan verilere göre, kripto para birimi her zaman diliminde yeşil renkte. Haftalık bazda ise neredeyse %30 artış gösteriyor.

Cardano

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ADA son düzeltmeden parlak bir şekilde iyileşmeyi başardı. Zaten düştüğü seviyenin üzerinde işlem görüyor.

Bu artış, toplam piyasa değeri açısından ADA’yı üçüncü en büyük kripto para birimi yaptı. Çünkü ADA şu anda 35 milyar dolar değerinde. Yani Ethereum’un %21’i değerinde.

Ethereum Savunucusu, ADA’nın Değerlemesinin Doğrulanmadığını Söyledi

ADA boğaları sevinirken, kimileri de bu değeri görmüyor. Anthony Sassano’ya göre bu, kripto para piyasasının neden temellerden çok anlatılar üzerinde çalıştığının açık bir örneğidir.

Akıllı sözleşmeleri olmayan bir platform olan Cardano’nun, yalnızca anlatılara ve vaatlere dayalı olarak 35 milyar dolar değerinde olması, kriptonun neden %99 anlatılar,%1 temeller üzerinde çalıştığının mükemmel bir örneğidir.Yorumların çoğu, perakende yatırımcıların ADA’nın fiyatını yükselten şey olduğu konusunda fikir birliğine varıyor. Özellikle son gelişmeler göz önüne alındığında, bunun bir miktar değeri olabilir.Sadece birkaç gün önce, KISS grubunun efsanevi basçısı Gene Simmons, “ADA’yı seviyorum çünkü herkes yatırım yapabilir.” açıklamasında bulunmuştu.

 

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.