Ana Sayfa / Altcoinler / Ethereum Sert Çakıldı ! Analistler Ne Diyor?

Ethereum Sert Çakıldı ! Analistler Ne Diyor?

Advertisements

Ethereum Sert Çakıldı ! Analistler Ne Diyor?

Ethereum fiyatı, 620 dolar civarında kısa vadeli bir zirve oluşturdu ve ABD doları karşısında keskin bir düşüşe başladı. Başarılı analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatı kazançları düzeltiyor ve 500 dolarlık destek bölgesini yeniden ziyaret edebilir.

  • Ethereum fiyatı, 580 dolarlık desteğin üzerinde kalamadığı için aşağı yönlü bir düzeltme başlattı.
  • Fiyat, 550 dolarlık desteğin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem gördü.
  • Saatlik ETH/USD (Kraken üzerinden veri akışı) paritesi grafiğinde 565 dolara yakın destekle büyük bir düşüş kanalının altında bir kırılma oldu.
  • Analite göre, parite 507 dolar seviyesini test etti ve daha fazla olumsuzluk ihtimali var gibi görünüyor.

Piyasada neler oluyor? Ethereum fiyatı 507 dolara kadar düştü!

Ethereum, 620 dolar seviyesinin yakınında kısa vadeli bir zirve oluşturduktan sonra keskin bir aşağı yönlü düzeltme başlattı. ETH, 600 dolar seviyesinin altına düştü ve 580 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalamadı. 580 dolarlık destek seviyesinin altında net bir kırılma, güçlü bir düşüşe neden oldu (Bitcoin’e benzer şekilde). Ether fiyatı 550 dolarlık desteğin çok altına düştü ve hatta 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altına yerleşti.

Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 565 dolara yakın destekle büyük bir düşüş kanalının altında da bir kırılma oldu. Fiyat 520 dolarlık desteğin altına düştü ve 507 dolara kadar kaydı. ETH şu anda ivme kazanmaya çalışıyor ve 525 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Ether, 605 dolardan 507 dolara kadar olan son düşüşün %23,6 Fib geri çekilme seviyesini test ediyor.

İşte Ethereum’un kısa vadede görebileceği seviyeler

Artan yönde analiste göre, 550 dolar ve 555 dolar seviyelerinin yakınında oluşan büyük bir direnç var. Son düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesi de 555 dolar seviyesine yakın. Ana direnç analiste göre, 580 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın (son kırılma bölgesi) yakınında oluşuyor. 580 dolar seviyesinin üzerinde başarılı bir kapanış analiste göre, ETH fiyatını pozitif bir bölgeye geri gönderebilir.

Ethereum

Ethereum 550 dolarlık direncin üzerine çıkamazsa analiste göre, daha fazla kayıp olabilir. İlk büyük destek analiste göre, fiyatın 507 dolarlık düşük seviyesini yeniden test edebileceği 515 dolar seviyesine yakın. Ana destek analiste göre, 500 dolarlık seviyenin yakınında. 500 dolarlık seviyenin altında açık bir kırılma analiste göre, önemli bir düşüşü başlatabilir. Bahsedilen durumda analiste göre, fiyat 450 doları bile test edebilir.

Teknik göstergeler Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD artık düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 30 seviyesinin oldukça altında.

Ana Destek Seviyesi: 500 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 550 ABD doları.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.