Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Ethereum Tabanlı DeFi Oyun Kartları Binlerce Dolara Satılıyor!
Bu yaz, yatırımcıların milyarlarca dolar akıttığı merkezi olmayan finans (DeFi) çılgınlığı, teknolojiden çok mizah ile ilgiliydi.

Ethereum Tabanlı DeFi Oyun Kartları Binlerce Dolara Satılıyor!

Advertisements

Ethereum Tabanlı DeFi Oyun Kartları Binlerce Dolara Satılıyor!

Bu yaz, yatırımcıların milyarlarca dolar akıttığı merkezi olmayan finans (DeFi) çılgınlığı, teknolojiden çok mizah ile ilgiliydi. Öyleyse neden doğrudan konuya girilmesin?

En iyi DeFi protokollerinin yaratıcılarını temsil eden nadir Ethereum tabanlı ticaret kartları, veya NFT’ler; NFT piyasası OpenSea’de binlerce dolara satılıyor.

Sentetik varlık platformu Synthetix’in CEO’su Kain Warwick onuruna basılan “Kain Legendary” ticaret kartları, dün çıkışından kısa bir süre sonra tükendi. Bir kart yaklaşık 12.709 dolara satıldı.

Ve bu ucuz bile sayılırdı. Nadir Warwick kartlarının en uygun fiyatlısı 17.789 dolardan başlıyor ve 37.233 dolara kadar çıkıyor (Tabii, bu kartların gerçek değerini yansıtmıyor; alıcılar herhangi bir teklifi kabul edebiliyor).

Merkezi olmayan borsa Uniswap’in yaratıcısı ve bu yazın ilgi odağı Hayden Adams da piyasada. Adams, o kadar değerli ki, adının olduğu nadir bir blockchain tabanlı ticaret kartının ortalaması 11.468 dolar değerinde. Dün Warwick, 27.5 ETH (11.375) karşılığında tam bir Hayden Adams seti satın aldı ve Adams’a hediye etti.

Daha da pahalı olanı ise, DeFi borç verme protokolü Aave’nin yaratıcısını temsil eden “Stani Legendary” karttır. Kripto sanat koleksiyoncusu MaxStealth (geçen hafta Batman ilhamlı NFT sanat eserine 150.000 dolardan fazla harcadı) kendi kartını 61.641 dolara satıyor. Henüz alıcı yok.

Andre Cronje Legendary” kartı en son 31.000 dolara ve “Vitalik Buterin Legendary” kartı en son 33.000 dolara satıldı. Andre Cronje, bir DeFi “yield farming” botu olan YFI’yı yaratmıştı. Vitalik Buterin ise Ethereum’un kurucusu.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Dev Bitcoin Borsalarında Korkutan Ethereum Satış Duvarları!

Advertisements Dev Bitcoin Borsalarında Korkutan Ethereum Satış Duvarları! Ethereum (ETH), hızla yükseliyor ve 600 doları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.