Ana Sayfa / Ethereum / Ethereum’un Akıl Almaz Başarısı: Asya Piyasasında Yükselişi Hızla Devam Ediyor
Ethereum'un Akıl Almaz başarısı: Asya Piyasasında Yükselişi Hızla Devam Ediyor
Ethereum'un Akıl Almaz başarısı: Asya Piyasasında Yükselişi Hızla Devam Ediyor

Ethereum’un Akıl Almaz Başarısı: Asya Piyasasında Yükselişi Hızla Devam Ediyor

Günlük gelen bilgilere göre büyümeye devam eden ETH asya piyasalarında başarısı durdurulamıyor. Detaylara geçmeden önce açılışı yaklaşık 2.700 dolar ile PayPal’ a eşit olarak yarışa girdi.

Avrupa Yatırım Bankasından Destek

Son yapılan hamle sonucu Avrupa yatırım Bankası ETH için destek verdi. Son yapılan açıklamada ETH ye desteğini duyuran kuruluş, henüz bir merkez üssü bulunmayan kurum için 120 milyon dolar civarında ihraç gerçekleştireceğini duyurdu.

Diğer piyasalarda düşüşü göz önünde bulunsa da DeFi gibi 11 milyon dolarlık bir ETH geliri bulunan portallar ise güven veriyor. Yükselmeye devam eden ve ilgililerin şaşırtan kuruluş, yorumcuların da ilgi merkezine yerleşmiş durumda.

Yorumcular dan biri olan Messari araştırmacısı Ryan Watkins ise “ETH yükselmeye devam ederse, ekonomisi sonunda gittikçe büyüyerek Yurt içi Gsyhi önde gelen devletleri aşabilir. Bu ekonomi ve para hakkında bildiğimiz herşeyi değiştirebilir”.

​​​Görüldüğü üzere Twitter gibi sosyal ağlarda günün merak konusu olan ETH başarısı, ileride Bitcoin kadar konuşulacak gibi görünüyor.

Bazı yorumcular ve analistler için her ne kadar boş bir yatırım aracı olsa da son dönemdeki başarısı göz ardı edilemeyecek şekilde artmakta. Bu şekilde her gün değişen para piyasası ve kripto paraların milyonlarca değer kazandığı bir ortamda adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Kripto Piyasasında Durumu

Bitcoin günlük başarısı 2.7 oranını aşamazken ETH kendi durumunu güncelleyerek %7 şaşırttı. Altcoin dünyasında başarılı olan sadece Ethereum değil Cardano, Uniswap ve BitCoin Cash olarak biliniyor. Kripto piyasasının heyecanının arttığı son dönemlerde ise Binance Coin Ethereum’un kazanç durumunu tekrar revize ederek BitCoin’e eşitledi. Böylece bitcoin gibi sağlam bir kripto para borsasına yeni bir rakip dahil olacağı düşünceleri şimdiden yayılmaya başlamış oldu.

 

 

 

 

Binance

Hakkında demir

Farklı Makaleler

Lider altcoinler : ETH , XRP , LTC Fiyat analizleri

Lider altcoinler : ETH , XRP , LTC Fiyat analizleri Son zamanlarda piyasalarda görülen volatil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.