Ana Sayfa / Analizler / Etherum 170 Dolar’a Kadar Düştü | Etherum Fiyat Analizi
etherum fiyat analizi
etherum fiyat analizi

Etherum 170 Dolar’a Kadar Düştü | Etherum Fiyat Analizi

Son birkaç gündür neredeyse tüm kripto para piyasasında olduğu gibi Etherum için de işler hiç iç açıcı gitmiyor. Son bir haftadır sürekli olarak düşüş grafiğiyle karşımıza çıkaran Etherum şuan için 171 dolardan işlem görmekte. Tam bir hafta öncesine baktığımızda ise 220 dolara kadar çıktığını görüyoruz. Etherum’un bu denli düşüş yaşamasındaki sebep bitcoinin yarattığı korku dalgası olarak düşünülüyor. Yatırımcılar piyasanın iç açıcı olmadığını bildikleri için yatırımlarına bir ara vermiş durumdalar. Bu da özellikle altcoin birimlerini derinden sarsabiliyor.

etherum fiyat analizi2
etherum fiyat analizi

https://habercoin.net/coinler/ETH/ethereum/USD/

Yukarıdaki grafikte de gördüğümüz gibi Etherum fiyatları bir haftanın en düşük seviyelerinde ve daha da kötüye doğru gidiyor. Bunun önüne geçmek için kripto para uzmanlarının akıllıca davranması gerekmekte. Şuanda piyasa genelinde bir kargaşa hakim olduğu için yatırımlar konusunda ciddi sıkıntılar yaşandığını söyleyebiliriz. Şuan için kimse yatırım yapmaktan yana değil. İnsanlar güvenli oynamayı seçtiği için Etherum’larını piyasadan çekmek zorunda kalabiliyor. Bu ve buna benzer sebeplerden dolayı bir süre daha düşük seviyelerde dalgalanmaların yaşandığını görebiliriz. Önümüzdeki ilk 7 gündeki hareketlenmenin yönüne göre bir yorum daha tatminkar olacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Yükselişe Geçmesi Beklenen 5 Altcoin Birimi Açıklandı

Yükselişe Geçmesi Beklenen Altcoin Birimleri Açıklandı

Daha önceki başarılı tahminleri ile gündeme gelen analist Nicholas Merten tarafından yükselişe geçmesi beklenen altcoin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.