Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Etherum Ağında Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlık ETH Yakıldı
Binance %20 İndirim
Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Etherum Ağında Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlık ETH Yakıldı

Bundan kısa bir süre önce gerçekleşen EIP-1559 güncellemesinden bu yana 1.8 milyar dolarlık ETH yakımı gerçekleştirildi. Ağustos ayından itibaren madenciler için ödül mekanizması olarak gelen bu özellik oldukça işe yaramış gibi görünüyor.

EIP-1559 Güncellemesi Piyasaya Olumlu Katkı Sağladı

Gelen bu güncelleme piyasalara olumlu bir katkı sağlamış durumda. Haber yayın saatleri itibariyle 3.578 dolardan işlem gören Etherum (ETH) dünden bu yana ufak bir artış yaşadı. Buna ek olarak Etherchain üzerinden alınan verilere baktığımızda her dakika 6.18 ETH yakıldığını görüyoruz. Bu da dakikada 22.000 dolar civarlarına denk gelmekte. Sürekli olarak kendisini tekrar eden bu döngü ETH’nin geleceği için önemli bir katkı sağlayabilir.

Etherum (ETH) EIP-1559 Güncellemesi

Etherchain üzerinden alınan verilerde ağ üzerinde her dakika yakılan ETH miktarlarını görebiliyoruz. Bu miktarlar son 24 saat içerisinde neredeyse 10 ETH’ye kadar dayanmış durumda. Ancak günlük genel tabloya baktığımızda bunun 6 civarına indiğini görüyoruz.

Kripto para yatırımcılarının Etherum’a olan güvencini katlayan bu güncelleme şimdiden fazlasıyla sevildi. Hem madenciler, hem de genel olarak ETH ekosistemi açısından yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak Etherum yakımı gerçekleştiği için dolaşımdaki sayının dengelenip fiyatın korunması hedefleniyor.

Holo Coin (HOT) Nedir ve Ne Kadar Değerlenir?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Terra (LUNA) Kurucusu Do Kwon, Olayların Ardından Kalbinin Kırıldığını Belirtti

Terraform Labs kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, Cuma gecesi Terra’nın LUNA coin ve başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.