Ana Sayfa / Altcoinler / Etherum (ETH) 3.500 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı
Bybit
Etherum (ETH) 3.500 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı
Etherum (ETH) 3.500 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Etherum (ETH) 3.500 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Son günlerde ivmeli bir şekilde yükselmeye başlayan Etherum (ETH) an itibariyle 3.500 doların üzerine çıkmayı başarmış durumda. Bu başarısıyla yatırımcısının yüzünü güldüren lider altcoinde büyük bir nakit akışı mevcut. Bu yüzden de oldukça olumlu bir havanın piyasalara yayıldığını söylemek mümkün.

Etherum (ETH) Yükselmeye Devam Edecek mi?

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 3.545 dolardan işlem görmekte olan Etherum dünden bu yana %5’e yakın bir artış yaşadı. Bununla birlikte gün içerisinde ulaştığı en yüksek seviyenin 3.562 dolar olduğunu görüyoruz. Bu seviyeden ufak bir gerileme yaşayan ETH şu anda ilk olarak 3.650 doları denemek istiyor. Bu seviyeye başarı ile tırmanması durumunda birçok analiste göre bir sonraki durak 4.000 dolar olabilir. Birçok yatırımcının da uzun bir süredir beklediği bu durum insanları heyecanlandırmış durumda. Özellikle ağa olan ilginin de artmasıyla bu seviyelerin kısa sürede yakalanması umut ediliyor.

ABD’nin Eski Başkanı Donald Trump Kripto Paraları Kötüledi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uzun bir süredir düşmeye devam eden Shiba Inu (SHIB) bugün tekrardan hareketlenmiş durumda. Tıpkı uyanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.