Ana Sayfa / Altcoinler / Etherum (ETH) Bitcoin’den Daha Fazla Kazanç Sağlayacak!
Binance %20 İndirim
Etherum (ETH) Bitcoin'den Daha Fazla Kazanç Sağlayacak!
Etherum (ETH) Bitcoin'den Daha Fazla Kazanç Sağlayacak!

Etherum (ETH) Bitcoin’den Daha Fazla Kazanç Sağlayacak!

Etherum (ETH) Bitcoin’den daha fazla kazanç sağlayacak! Bu sözlerin sahibi olan Standard Chartered analistleri şu anda ETH yatırımcılarını heyecanlandırmış durumdalar.

Standard Chartered tarafından dün yayımlanan bir raporda Etherum için şu anki değerini 10’a katlayacağı iddia edildi. Bu sayede Bitcoin’den daha fazla kazanç sunması beklenen ETH için büyük bir heyecan ortamı yaratıldı diyebiliriz.

Bu Çıkış İçin Bitcoin’in Desteği Gerekli!

ETH’nin bu çıkışı yapabilmesi adına Bitcoin tarafından desteklenmesi gerektiğini belirten raporda kripto para lideri için yapılan değer tahmini 175.000 dolar oldu. Raporun bu kısmında şu sözler de yer alıyor:

“BTC için bir değerlemeye ulaşabilmek için banka kullanılmayan sektördeki potansiyel işlemlere karşı kredi kartı piyasasının değerini kıyaslıyoruz. ETH için; ETH’nin BTC’ye göre değerini belirlemek amacıyla global bankaların, global kredi kartı şirketlerine karşı değerini kıyaslıyoruz.”

Etherum ağı üzerinde artan proje sayısına dikkat çeken uzmanlar bu durumun olumlu bir hava yarattığını belirtti ve ekledi:

“Ethereum ağına dayalı aplikasyonların sayısı arttıkça bu ağda yapılan işlemlerin sayısı ve bu ekosistemin içinden geçen sermayenin miktarı da artıyor. ETH’in fiyatının, bu gibi işlemlerin işlenmesinde oynadığı rolden destek almaya devam etmesi muhtemel.”

Panama Cumhuriyeti Bitcoin’i Yasal Olarak Tanımaya Hazırlanıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Terra’nın Sabit Token Projesi UST’nin Çöküşüyle Bizleri Neler Bekliyor?

Terra’nın UST sabit token projesinin çöküşü, stabilcoin alanının geleceği hakkında ciddi bir tartışmaya yol açarken, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.