Ana Sayfa / Analizler / Etherum (ETH) İçin Kritik Seviyeler! Detaylar Haberimizde…
Bybit
Etherum (ETH) İçin Kritik Seviyeler! Detaylar Haberimizde...
Etherum (ETH) İçin Kritik Seviyeler! Detaylar Haberimizde...

Etherum (ETH) İçin Kritik Seviyeler! Detaylar Haberimizde…

Yaptığı hareketler ile altcoin piyasaları için önemli bir etki yaratan Etherum (ETH) oldukça kritik bir haftayı geride bıraktı. Yaklaşık 1.800 dolar ile haftaya giriş yapan ETH haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 2.355 dolardan alıcı buluyor. Şu anda oldukça kritik bir seviyeden işlem gören altcoin patronu için neler olacağı merakla beklenmekte.  Peki önümüzdeki süreçte ETH yatırımcısını neler bekliyor? Gelin bu konuyu birlikte ele alalım.

Etherum (ETH) 4 Temmuz Analiz

Son 24 saatlik süreçte önemli atılımlarla yatırımcılarına güzel kazançlar sunan Etherum halen yükselmeye devam ediyor. Kripto para lideri Bitcoin’deki rahatlıktan da güç alan ETH şu anda önümüzdeki hafta için de umut vermiş vaziyette. Birçok kişiye göre ETH şu anda kritik 2.500 direncini test etmeye hazırlanıyor. Bu seviyenin kırılması durumunda da sırasıyla 2.625 ve 2.800 seviyelerinin görülebileceği belirtilmekte. Her ne kadar piyasalar sürprizlerle bizleri karşılayabiliyor olsa da yaşanan bu durum gerçekten yeni çıkışların habercisi olabilir. Bu yüzden önümüzdeki günler için ETH’nin kesinlikle vakit ayırmaya değer olduğunu söylemeliyiz.

Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Sinyalleri! 4 Temmuz BTC Analiz

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.