Ana Sayfa / Analizler / Etherum (ETH) Yatırımcılarının Dikkat Etmesi Gereken Seviyeler
Binance %20 İndirim
Etherum (ETH) Yatırımcılarının Dikkat Etmesi Gereken Seviyeler
Etherum (ETH) Yatırımcılarının Dikkat Etmesi Gereken Seviyeler

Etherum (ETH) Yatırımcılarının Dikkat Etmesi Gereken Seviyeler

En büyük 2. kripto para birimi olan Etherum (ETH) son günlerde oldukça durgun bir tablo çiziyor. Buna ek olarak ufak da olsa düşüşün görüldüğü ETH rakiplerine kıyasla çok sönük kalmış durumda. Ancak şu anki konumundan dolayı halen kendisine büyük bir güven duyulduğunu söyleyebiliriz. Güven durumu söz konusu olsa da sizler için Etherum’da dikkat etmenizin gerektiği bazı seviyeleri belirledik. İşte detaylar…

Etherum (ETH) İçin İzlenmesi Gereken Seviyeler Neler?

Son günlerde 3200 dolar bandına takılıp kalan Etherum burada önemli bir desteğe sahip. Birçok analiste göre önümüzdeki hafta için bu desteğin kaybedilmesi pek de muhtemel değil. Ancak olası bir iniş durumunda doğrudan 3.000 dolara bırakan sert bir düşüş görülebilir. Bu yüzden de yatırımcıların dikkat etmesi gereken seviyenin bu nokta olduğu düşünülüyor.

Etherum için yukarı yönlü senaryolarda vurgulanan nokta şu anda 3.400 dolar seviyeleri. Birçok kişi için önemli bir rallinin başlangıcı bu seviye olabilir. Bu yüzden de 3.400 seviyesinin üstüne tutunmak ETH’yi tekrardan ihtişamlı günlerine götüreceğe benziyor.

Bitcoin (BTC) Destek Noktasına Geri Döndü! Peki Sırada Ne Var?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.