Ana Sayfa / Analizler / Etherum (ETH) Yatırımcısını Neler Bekliyor? 9 Ağustos Analiz
Binance %20 İndirim
Etherum (ETH) Yatırımcısını Neler Bekliyor? 9 Ağustos Analiz
Etherum (ETH) Yatırımcısını Neler Bekliyor? 9 Ağustos Analiz

Etherum (ETH) Yatırımcısını Neler Bekliyor? 9 Ağustos Analiz

Son günlerde kripto para piyasalarında yaşanan hareketlilik neticesinde altcoin lideri ETH de çıkışa geçmiş durumda. Peki Etherum yatırımcısını önümüzdeki süreçte neler ve hangi seviyeler bekliyor? Gelin bu konuyu birlikte ele alalım.

Etherum (ETH) 9 Ağustos Analiz

Haber yayın saatleri itibariyle popüler kripto para Etherum 3.147 dolardan işlem görüyor. Yatırımcısına dünden bu yana kazandırdığı %5’lik kazanç ile de dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz.

Yatırımcısının yüzünü son birkaç haftadır güldüren ETH için birçok analist olumlu açıklamalarına devam ediyor. Özellikle de son gelen London güncellemesinden sonra yayılan olumlu hava yatırımcıları kendisine çekmiş durumda. Buna ek olarak oyuna kurumsal yatırımcıların eskisine oranla çok da büyük miktarlarla giriş yapması da etkili bir faktör. Kısacası ETH için işlerin gayet iyi gittiğini söylemek mümkün. Yine de piyasaları yakından takibe alarak anlık gelişmelere göre dalgalanmalardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Başarılı Trader Bitcoin’in 200.000 Dolar Olacağı Zamanı Açıkladı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.