Ana Sayfa / Altcoinler / Etherum Kurucusu Vitalik Buterin’den Dogecoin (DOGE) Hakkında Önemli Açıklamalar
Binance %20 İndirim
Etherum Kurucusu Vitalik Buterin'den Dogecoin (DOGE) Hakkında Önemli Açıklamalar
Etherum Kurucusu Vitalik Buterin'den Dogecoin (DOGE) Hakkında Önemli Açıklamalar

Etherum Kurucusu Vitalik Buterin’den Dogecoin (DOGE) Hakkında Önemli Açıklamalar

Etherum kurucusu ve ünlü bir kripto para yatırımcısı olan Vitalik Buterin Dogecoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü isim daha öncesinde bu tarz “meme” coinler ile işlem yapmaktan korktuğunu belirtirken daha sonrasında bu duruma alıştığını belirtiyor. Hatta buna ek olarak Dogecoin (DOGE) için “Yaptığım en iyi yatırımlardan biri.” açıklamasını da yaptı.

İlk meme token transferini yapmadan önce çok stresli olduğunu belirten Vitalik Buterin şu şekilde açıklamada bulundu:

“Çok stresliydi. 325.000 tane Ether dahil olmak üzere paramın tamamını bir multi-sig cüzdana transfer etmek zorunda kaldım. Multi-sig cüzdanda bir bug olabilirdi, işlem sırasında bir hata yapıp paranın hepsini kaybedebilirdim. Kodunun bir kısmını kendim denetlemiş olsam da yeni cüzdanı üç kere kontrol ettim.”

Yapılan açıklamalara göre ünlü isim ilk DOGE yatırımını 2016 yılında 25.000 dolar ile yapmış. Ardından da bunları kısa bir süre önce 4.3 milyon dolara yakın bir değerden sattığını belirtti. Bu yüzden de yaptığı en iyi yatırımlardan birisi olarak nitelediği Dogecoin’i sevdiğini söyleyebiliriz. Ünlü isim ayrıyeten yakın zamanda Dogecoin için ümitli olduğunu söylerken yatırımcıları da sevindirmiş durumda.

Bitcoin’in Aksine Son 24 Saatte Bu 3 Altcoin Çıkışa Geçti! İşte Detaylar

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Binance CEO’su CZ, Terra İçin Çatallamanın İşe Yaramayacağını Söyledi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra’nın blok zinciri planının işe yaramayacağını çünkü bunun bir değer getirmeyeceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.