Ana Sayfa / Altcoinler / Etherum Son 24 Saatte Yüzde 10 Büyüme Kaydetti
Binance %20 İndirim
Etherum Son 24 Saatte Yüzde 10 Büyüdü
Etherum Son 24 Saatte Yüzde 10 Büyüdü

Etherum Son 24 Saatte Yüzde 10 Büyüme Kaydetti

Kripto paralar arasında büyüklük bakımında Bitcoin’in hemen arkasından gelen Etherum, son 24 saatte yüzde 10 büyüme kaydetti. Bu hızlı çıkış ise yatırımcıları sevindirdi.

Son 24 saatte toplamda %10.98 büyüme kaydeden ETH’de yaşanan bu çıkışın Bitcoin’e borçlu olduğu düşünülüyor. Son birkaç haftadır düzenli bir çıkış trendi içerisinde olan Bitcoin, bu çıkışıyla diğer kripto para birimlerini de olumlu olarak etkiledi. Yazının kaleme alındığı sıralarda Etherum’un piyasa değeri 256.41 dolar olarak ölçülüyor. Yaşanan bu ani çıkışın ise ne kadar süreceği henüz kestirilmesi zor bir durumda. Ancak, birçok analiste göre birkaç gün daha bu seviyelerde olmasa da çıkış görmemiz olası.

Kripto para madencilerinin de sıkça kullandığı birimlerden olan ETH, bu sayede kısa sürede çıkışa geçti. Bir boğa koşusunun başladığını söylemek için ise henüz erken olduğu belirtilmekte. İstikrarlı bir çıkıştan uzak seyir etmeyen şu anki grafiklere baktığımızda ise son 1 aydır sürekli olarak çıkış görülüyor. Bu yönüyle baktığımızda yatırımcılarını pişman etmediğini söyleyebiliriz.

Başarılı politikalarla ilerleyen Etherum, kripto paralar arasında 2. sıradaki yerini korumaya devam ediyor. Kurumsal işletmelere vermiş olduğu altyapı desteğiyle de kendisini sürekli olarak geliştirmekte. Bu sayede de sektörde sürekli olarak büyümeye devam ediyor. Bu büyümenin de doğrudan birim fiyatına etki ettiğini söyleyebiliriz.

Kobe Bryant Fotoğrafında Kripto Madencilik Yazılımı Tespit Edildi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Binance CEO’su CZ, Terra İçin Çatallamanın İşe Yaramayacağını Söyledi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra’nın blok zinciri planının işe yaramayacağını çünkü bunun bir değer getirmeyeceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.