Ana Sayfa / Analizler / Etherum’da Artış Devam Ediyor | Etherum 22 Eylül Analiz
Etherum 22 eylül fiyat analizi
Etherum 22 eylül fiyat analizi

Etherum’da Artış Devam Ediyor | Etherum 22 Eylül Analiz

Piyasa değeri olarak bitcoinden sonra gelen etherumda artış devam ediyor. Uzun bir süredir artış çizgisini koruyan etherum, yatırımcısını en çok heyecanlandıran kripto para birimlerinden birisidir desek yanlış olmaz sanırım. Özellikle yakın zamanda bitcoinde yaşanan durgunluk nedeniyle yatırımların birçoğu başta etherum olmak üzere diğer kripto paralar arasında paylaşıldı.

https://habercoin.net/coinler/ETH/ethereum/USD/

22 Eylül, yani bugünkü etherum grafiğine baktığımızda istikrarlı bir çıkış görmekteyiz. Sadece birkaç saat öncesinde yaşanan 5 dolarlık düşüşün sizin gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Günün ilerleyen saatlerine doğru birkaç kripto boğası tarafından yapılacak koşularla etherumda fiyatlar +10 dolar yükselecektir.

Etherum 22 eylül fiyat analizi
Etherum 22 eylül fiyat analizi

Sabah erken saatlerdeki düşüşün ardından düz bir çizgi çizen Etherum, piyasaların hareketlenmeye başlamasının ardından saat 17.00 civarlarında tekrardan bir çıkış için atak yapacaktır. Birçok kripto para yatırımcısı genelde akşam saatlerine doğru yatırımlarını şekillendirdiği için özellikle daha küçük fiyatlı altcoinlerde fiyatların oynaması için akşam saatlerini beklemek gerekebiliyor. Kısacası etherum için de diğer altcoin türlerinde olduğu gibi bir artış görmemiz muhtemel. Ancak bunun için gün içerisinde biraz daha sabırlı davranmamız gerekiyor.

İran Hükümeti Kripto Para Madencilerine Lisans Getiriyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.