Ana Sayfa / Haberler / eToro ABD’li Kullanıcıları İçin ADA ve TRX’i Delist Etme Kararı Aldı!
Bybit
eToro ABD'li Kullanıcıları İçin ADA ve TRX'i Delist Etme Kararı Aldı
eToro ABD'li Kullanıcıları İçin ADA ve TRX'i Delist Etme Kararı Aldı

eToro ABD’li Kullanıcıları İçin ADA ve TRX’i Delist Etme Kararı Aldı!

Popüler kripto kripto para borsalarından biri olan eToro, ABD’li kullanıcıları için Cardano (ADA) ve Tron’u (TRX) delist etme kararı aldı. Bu kapsamda kullanıcıların bu 2 altcoin için yeni pozisyon açamayacakları bildiriliyor. Ancak şirket hali hazırda açık olan pozisyonları kapatmaya zorlamıyor.

Düzenleyici Endişeleri Nedeniyle Alınan Karar

Şirket tarafından yapılan açıklamalarda kararın düzenleyici endişeleri nedeniyle alındığı bildirildi. Bunun ardından da kullanıcılar 26 Aralık gününden itibaren ADA veya TRX yeni pozisyonlar açamayacaklar. Her iki kripto para için devam eden stake uygulamalarının da 15 Ocak 2022’den sonra sona ereceği bildiriliyor. Kullanıcılar bu son tarihin ardından ödüllerini USD cinsinden alabilecekler.

Popüler borsa eToro tarafından yapılan açıklamada satışların sınırlandırılmasıyla birlikte kullanıcıların halen bu iki coini ellerinde tutabilecekleri kaydedildi. USD cinsinden satılamasa da ADA ve TRX’in halen tam anlamıyla silinmiyor olması tekrardan eklenebileceği yönündeki iddiaları güçlendiriyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.