Ana Sayfa / Altcoinler / Fantom (FTM) Yakında 3 Dolar Olabilecek mi?
Bybit
Fantom (FTM) Yakında 3 Dolar Olabilecek mi?
Fantom (FTM) Yakında 3 Dolar Olabilecek mi?

Fantom (FTM) Yakında 3 Dolar Olabilecek mi?

Son günlerde önemli artışlar yaşayan Fantom (FTM) yatırımcısını sevindirmiş durumda. Kısa bir süre önce rekor da tazeleyen FTM için 3 dolar olup olamayacağı konusu merak ediliyor. Gelin bu konuyu birlikte ele alalım..

Fantom (FTM) 11 Ekim Analiz

Fantom (FTM) 11 Ekim Analiz
Fantom (FTM) 11 Ekim Analiz

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle popüler altcoin FTM 2.27 dolarlık bir değere sahip. Gün içerisinde 2.34 dolara kadar ulaşan FTM bundan 3 gün öncesinde 2.45 ile ATH noktası oluşturmuştu. Bu sayede yatırımcısının umutlarını tekrardan yeşillendiren Fantom için 3 dolara ulaşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak market hacmi açısından 35. sırada bulunan projenin artışı için belirli şartlar oluşması gerekmekte.

Kripto para lideri Bitcoin’de yaşanan artışla yükselişe geçenlerden biri olan FTM bu noktada iyi bir işe imza attı. Rakiplerinin aksine istikrarlı bir şekilde artan Fantom Ekim ayı içerisinde 3 dolara ulaşabilecek güce sahip. Eğer Bitcoin sert bir düşüş yaşayıp piyasaları sekteye uğratmazsa birçok analiste göre önümüzdeki hafta FTM için iyi bir seviye görülebilir. Bunun için gerekli hacmi de toplayan altcoin projesi sadece yeni bir fitilin ateşlenmesini beklemekte.

Etherum Ağında Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlık ETH Yakıldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.