Ana Sayfa / Ekonomi Haberleri / Faturalı Hatta Verilen Kredi İle Cep Telefonu Alımı

Faturalı Hatta Verilen Kredi İle Cep Telefonu Alımı

Advertisements

Cep telefonlarının çok hızlı değişen teknolojileri nedeniyle bireyler sıklıkla cep telefonlarını yenilemek isterler. Ancak fiyatları yüksek cihazlar olan cep telefonlarını önceki dönemlerde olduğu gibi kredi kartına çok sayıda taksit yaptırarak almak artık mümkün değildir. Bu sebeple cep telefonu almak için nakite ihtiyaç vardır. Bu sebeple www.faturayakredi.com sitesi faturaya kredi sistemini hizmete sokmuştur. 1500 ile 5000 TL arasında hat üzerine kredi veren site verilen kredi tutarını 6 veya 12 ay vade ile geri istemektedir. Ödemeler fatura dönemlerinde ve eşit taksitler halinde yapılmaktadır.

Kimler Kredi Alabilir?

Şu an için sadece faturalı hat sahipleri bu sistemden faydalanmaktadır. Hat açık ve aktif olmalıdır. Borcundan dolayı kapalı olan faturalı hatta kredi 2019 yılında da verilmemektedir. Operatör farkı yoktur. Faturalı hatlarını en az 6 aydır kullananlar, sabit hatlı telefonlarını en az 24 aydır kullananlar ve 2 yıllık internet abonelikleri bulunanlar kredi alabilir. Alınan cihazlar hat sahiplerinin üzerine faturalandırılır.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Altın Fiyatlarını Etkileyen Etmenler

Advertisements Altın Fiyatlarını Etkileyen Etmenler Altın fiyatlarını küresel ve yurt içi piyasalar etkileyebilmektedir.  Küresel piyasalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.