Binance %20 İndirim
FED'in Aldığı Son Dakika Kararıyla Bitcoin Düşüşte! İşte Detaylar...
FED'in Aldığı Son Dakika Kararıyla Bitcoin Düşüşte! İşte Detaylar...

FED’in Aldığı Son Dakika Kararıyla Bitcoin Düşüşte! İşte Detaylar…

Son birkaç gündür iyi sayılabilecek bir piyasayla bizleri karşılayan Bitcoin FED’in aldığı son dakika kararlarıyla düşüşe geçmiş durumda. Yaklaşık olarak %5 bir değer kaybının görüldüğü kripto para lideri şu anda 38.675 dolardan işlem görüyor. Gelin bu düşüşe birlikte göz atalım.

Bitcoin (BTC) 16 Haziran Analiz

Bitcoin (BTC) 16 Haziran Analiz

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle düşüşün sürdüğü Bitcoin günü kötü bir seviyede kapatabilir gibi görünüyor. FED tarafından faizde değişikliğe gidilmemesinin ardından gelen bu düşüş aslında birçok kişi tarafından bekleniyordu. Amerikan Merkez Bankası (FED) tarafından faiz artışına gidilmesi zaten büyük bir sürpriz olarak görülüyordu. Beklenen olup herhangi bir değişikliğe gidilmemesiyle birlikte de kripto paralarda bir düşüş başlamış durumda.

Sadece kripto para lideri Bitcoin değil, onu takiben birçok altcoin de düşüşe geçmiş durumda. Hatta en büyük ilk 100 kripto para biriminin büyük bir çoğunluğu son 24 saatlik süreçte zararda görünüyor. Kararın etkilerinin yarın da sürmesi beklenirken daha sonrasında piyasaların tekrardan düzeleceği kaydedildi.

Güney Kore’de Bu 14 Altcoin İçin İşlemler Durduruldu! 53 Altcoin de Tehlikede

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.