Ana Sayfa / Haberler / Fenerbahçe Token Sadece 30 Saniyede 15 Milyon TL Sattı
Binance %20 İndirim
Fenerbahçe Token Sadece 30 Saniyede 15 Milyon TL Sattı
Fenerbahçe Token Sadece 30 Saniyede 15 Milyon TL Sattı

Fenerbahçe Token Sadece 30 Saniyede 15 Milyon TL Sattı

Ülkemizin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe de geçtiğimiz günlerde kripto para sektörüne adım attı. Daha öncesinde Galatasaray ve Trabzonspor gibi kulüplerin de katıldığı bu alan her geçen gün genişliyor. Ancak bu noktada en çok dikkat çekenlerden biri de Fenerbahçe Token projesinin satış miktarları oldu.

30 Saniyede 15 Milyon TL’lik Satış!

Fenerbahçe geçtiğimiz günlerde Paribu ortaklığı ile bir taraftar token projesi hayata geçirdi. Taraftarların büyük ilgisini gören bu proje için sınırlı ön satışlar başladığı gibi bitmiş durumda. Herkesin belirli bir limit çerçevesinde alabildiği Fenerbahçe Token iki farklı seçenek ile ön satışa sunuldu. Bu ön satışlardan ilki 16 Mayıs 2022 tarihinde satılabilecek ve tanesi 15 TL’den 20 milyon token olarak belirlendi. Yatırımcılara sunulan ikinci seçenek ise 500.000 adet ve 30 liradan satış şeklinde. İkinci seçeneği alan yatırımcılar ise bunları en erken 13 Ağustos günü satabilecekler.

Etherum (ETH) Yatırımcısını Neler Bekliyor? 9 Ağustos Analiz

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.