Ana Sayfa / Haberler / Fenerbahçe’den Kripto Para Sektörüne İlişkin Uyarı
Binance %20 İndirim
Fenerbahçe'den Kripto Para Sektörüne İlişkin Uyarı
Fenerbahçe'den Kripto Para Sektörüne İlişkin Uyarı

Fenerbahçe’den Kripto Para Sektörüne İlişkin Uyarı

Ülkemizin köklü spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe bugün ilginç bir açıklamada bulundu. Kripto para sektörüne ilişkin yapılan bu uyarı kulübün adı kullanılarak çıkartılan token projelerini hedef almakta. Taraftarları ve yatırımcıları uyaran kulüp kripto para için henüz resmi bir adımlarının olmadığına dikkat çekiyor. Bu yüzden de şuan için çıkartılan kripto paraların tamamen sahte olduğu uyarısı yapıldı.

Son günlerde sosyal medya ve bazı internet siteleri üzerinden Fenerbahçe adına sahte kripto para projeleri duyuruluyor. Buna ilişkin bir uyarıda bulunan Fenerbahçe ise “bu konudaki çalışmalarının sürdüğü” ancak henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını belirtiyor:

“Taraftarlarımızın bu ve benzeri gerçek dışı oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ediyoruz.”

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe başkanı Ali Koç tarafından kulübe ait bir kripto para projesine ilişkin açıklamalar yapılmıştı. Bu konuyla ilgili çalışmalar olsa da henüz resmi bir adımın atılmadığı belirtiliyor. Bu yüzden de internet üzerinde karşılaştığınız sitelere dikkat etmeniz gerekmekte.

Apple 2.5 Milyar Dolarlık Bitcoin (BTC) Aldı İddiası

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Solana (SOL) Token Projeleri Bu Dev Borsada Listelenebilir!

Solana (SOL) Token Projeleri Bu Dev Borsada Listelenebilir!

Her geçen gün daha da büyüyen Solana (SOL) ağı dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.