Binance %20 İndirim
FTX Merkezini Bahamalara Taşıyacağını Duyurdu

FTX CEO’sundan Binance’e Yönelik Yeni Açıklamalar

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), Binance yöneticisi CZ tarafından yayılan iddialar hakkında yeni ve önemli açıklamalar yaptı.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), Binance yöneticisi tarafından yayılan iddialar hakkında açıklama yaptı. Yine de, büyük kripto borsaları arasındaki bu savaş nedeniyle, küresel kripto para pazarı belirsizlikten muzdarip ve düşüşe devam ediyor.

FTX, Binance’i eleştirdi

SBF, Twitter’da bir rakibin yanlış söylentilerle üzerlerine gelmeye çalıştığını vurguladı. SBF, geçersiz bilgileri yaymak için doğrudan Binance’i hedef almış görünüyor.

Son saatlerde FTX SBF’nin para yatırma ve çekme işlemlerinin düzgün çalışmasını sağlamak için uğraştığı biliniyor. Yatırımcılar ise Bitcoin varlıklarını geri çekmekte biraz zorluk çekiyorlar. Ancak FTX, eşleşen motorun sorunsuz çalışmasını sağlamış durumda. SBF, FTX’in iyi olduğunu ve tüm özelliklerin çalışır durumda olduğunu bildirmekte. Borsanın müşterinin tüm varlıklarını karşılamak için yeterli olduğunu da sözlerine ekledi.

Binance ve FTX arasında yaşanan olayların ortasında FTX Token (FTT) değeri düşmeye devam ediyor. Son 24 saatte %4’e yakın bir düşüş yaşayan FTT 22.40 dolarlık bir değere sahip.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.