Binance %20 İndirim
Galaxy Digital CEO'sundan 3 Altcoin İçin Dikkat Çeken Mesajlar

Galaxy Digital CEO’su, Yükselişin Ne Zaman Başlayacağını Açıkladı

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto paralar için yükselişin ne zaman başlayacağını açıkladı. Novogratz, yaptığı açıklamalarda kripto paralar için bir sonraki yükselişin yılın son çeyreğinde geleceğini belirtti.

Kripto paralar yılın son çeyreğinde yükselecek!

Dün ABD’de TÜFE verilerinin açıklanmasıyla birlikte ağır bir düşüşe giren kripto paralarda yatırımcılar büyük bir kayıp yaşadı. Bununla birlikte de aylardır devam eden ayı piyasalarının ne zaman son bulacağına ilişkin sorular sorulmaya devam ediyor. Bu soru Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’a da soruldu. Kripto para dünyasında yakından tanınan Novogratz, kripto paralarda yükselişin 2022 yılının son çeyreğinde olacağını söyledi.

Consensus 2022 konferansına katılan ve konuşmacı olarak yer alan deneyimli isim, kripto paralarda Fed’in etkisine değindi. Deneyimli isme göre Fed’in şu anki politikasının devam etmesiyle kripto paralar da düşüş trendini koruyacak. Bu nedenle de ABD’de genel havanın durulmamasından önce kripto paralarda yeni bir yükseliş görülmesi zor gibi duruyor.

Galaxy Digital CEO’su, katıldığı konferansta kripto paralardaki bir sonraki yükseliş zamanına ilişkin şu şekilde bir açıklama yaptı:

 “Ekonominin dördüncü çeyreğe kadar yavaşlayarak Fed’in duracağı seviyeye geleceğini umuyorum. Ardından bir sonraki kripto döngüsünün başladığını göreceğiz. O noktadan sonra Bitcoin hisse senetlerinden ayrışacak ve daha önde hareket edecek.”

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.