Binance %20 İndirim
Etherum Yatırımcısını Önemli Bir Çıkış Bekliyor!
Ethereum ağındaki işlemler, iki ay üst üste Bitcoin işlem ücretlerinin üzerinde gerçekleşti.

Grayscale, Ethereum Trust’ına 10.000 ETH Ekledi

Grayscale, Ethereum Trust’ına 10.000 ETH Ekledi

Piyasadaki fiyat düzeltmesi göz önüne alındığında, çoğu kripto paranın değeri düştü. Piyasadaki en büyük altcoin olan Ethereum, 2.130 dolarlık zirvesinden %25 oranında düştü. 23 Şubat’taki darbe, dijital varlığın değerini 1.348 dolara kadar indirdi. Ancak ETH’nin fiyatı hızla sabitlendi. Yazım sırasında 1.600 dolardan işlem görüyor.

Düşüşe rağmen, toparlanma süreci, özellikle alıcılar için “bullish” bir durum yarattı. Kurumlar, çantalarını doldurmak için ETH ve Bitcoin gibi dijital varlıkların kısa vadeli düşüşlerinden yararlanıyor. Verilere göre ETH’nin fiyatı 1.400 doların altına düştüğünde Grayscale’in Ethereum Trust’ına geçtiğimiz gün 10.000’den fazla ETH eklendi.

Bu son eklemeyle birlikte toplam ETH holdingleri mevcut değerde 3.17 milyon ETH’ye, yani 5.1 milyar dolara ulaştı.

Değerdeki son düşüş trendine rağmen Ethereum piyasasındaki genel ivme yükselişte kaldı. İkinci en büyük dijital para birimi, yatırımcılarına yılın başından bugüne kadar %118 kazandırdı. 2.000 dolarlık rekorun ardından görülen keskin düşüşler, kurumlar ve diğerleri tarafından daha fazla ETH elde etmek için bir fırsat olarak kullanıldı.

ETH, kripto para yatırımcılarının aradığı diğer heyecan verici kripto para birimi haline geldi. Fiyatı da büyük bir artışa dikkat çekerken, kullanıcılar dijital varlığın daha fazla getiri sağlamasını bekliyor. Skew verileri, ETH değeri düştüğünde daha az tasfiyenin gerçekleştiğini ortaya çıkardı. Bu durum da “HODL” anlatısını güçlendirdi.

Ethereum ağına ilgi üst seviyede

Ethereum piyasası, CME tarafından ETH vadeli işlemlerinin başlatılması nedeniyle de artan bir ilgi görüyor. Platform, fiyatların düştüğü 22 Şubat’ta 160 milyon dolara yakın rekor işlem hacmi kaydetti.

Piyasaya olan ilgi arttıkça, ETH ağındaki artan gas fiyatına katkıda bulundu. Fiyat 2 bin dolardan geri çekilirken, ETH ücretleri Çarşamba günü neredeyse 6 yıllık tarihinde gözlemlenen en yüksek seviye olan 37.60 dolara yükseldi.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Altcoin-Lideri-Ethereum_da-3.000-Dolar-Seviyesi-Sonunda-Görüldü.jpeg (1)

Ethereum (ETH) Fiyatı Merge’e Rağmen Neden Düşüyor?

Merge yükseltmesinden sonra Ethereum fiyatı düşüş yaşamaya devam ediyor. ETH son 7 günde %25 düştü. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.