Binance %20 İndirim
Günün En Çok Kazandıran NFT Token Projeleri (22 Kasım)

Günün En Çok Kazandıran NFT Token Projeleri (22 Kasım)

Kripto para piyasalarında genel düşüş devam ederken NFT token projeleri halen yatırımcısına kazandırıyor. Bugün de bazı NFT bazlı token projeleri yatırımcısına hatırı sayılır bir kazanç sağlamış durumda. İşte 22 Kasım günün en çok kazandıran NFT token projeleri:

  1. ChainGuardians (CGG) = %40 Artış
  2. Starship (STARSHIP) = %27 Artış
  3. Xeno Token (XNO) = %26 Artış
  4. Only1 (LIKE) %24 Artış
  5. Ultra (UOS) %15 Artış

Kripto para piyasalarında yatırımcısına bu gün en çok kazandıran ilk 5 NFT token projeleri yukarıda yer alıyor. İlk sırada da kısa sürede önemli bir ün kazanan ve oyna-kazan sistemine sahip CGG yer almakta. Son 24 saatlik süre zarfında %40 değer kazanan popüler NFT token projesi büyük bir oyuncu kitlesini elinde barındırıyor.

Son birkaç haftalık süreçte kripto para yatırımcıları özellikle de listenin yukarısında yer alan projelerde önemli kayıplar yaşadı. Ancak GameFi ve NFT token projelerinde önemli çıkışlar devam etmekte. Metaverse projeleriyle birlikte iyi bir kazanç fırsatı sunan projeler ilerisi için de iyi şeyler vaat ediyorlar.

Başarılı Analistten 100x Artabilecek 5 GameFi Token Önerisi!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Binance Borsasına Dava Şoku! Borsalar Bu Yüzden mi Düştü?

Binance Borsasına Dava Şoku! Piyasalar Bu Yüzden mi Düştü?

Gün içerisinde gelen bir habere göre Binance borsasına bir soruşturma davası açılmış durumda. Bloomberg Crypto …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.